• + 371 63321942

Kuldīgas vieglatlētiem medaļām bagātas sacensības Talsos

7. janvārī norisinājās Talsu novada sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā, U18 un U20 vecuma grupā. Sacensībās piedalījās arī Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi, kuri ieguva vairākas godalgotas vietas.

60 metru skrējienā puišiem, U18 grupā, bronzu izcīnīja Raivis Vjaksa, kurš distanci veica 7.58 sekundēs. Savukārt U20 grupā bronza Ādamam Ķesteram, uzrādot rezultātu 7.37 sekundes.

60 metru barjerskrējienā vīriešiem, U20 grupā, viss goda pjedestāls kuldīdzniekiem – uzvaru ar rezultātu 9.15 sekundes izcīnīja Jēkabs Jansons, otrajā vietā ierindojās Niks Maulis (9.47 sekundes), bet bronza - Ādamam Ķesteram (10.87 sekundes).

WhatsApp Image 2022 01 07 at 19.25.58

Turpretim 60 metru barjerskrējienā dāmām, U18 grupā, trīs medaļas Kuldīgas novada sporta skolas audzēknēm. Uzvaras laurus plūca Janita Antipina, distanci noskrienot 9.20 sekundēs, sudrabs Sanijai Robežniecei (9.64 sekundes), bet bronza - Annijai Rozei (10.87 sekundes).

WhatsApp Image 2022 01 07 at 19.25.58 1

Uzvaru tāllēkšanas disciplīnā, U18 grupā, izcīnīja kuldīdznieks Aleksis Gailītis, kurš labākajā mēģinājumā uzrādīja 6.33 metrus. Savukārt tāllēkšanā jaunietēm, U18 grupā, bronzas medaļa Janitai Antipinai (5.19 metri).

Lodes grūšanās sacensībās, U18 grupas zēniem, bronza Anrijam Inapšam, kurš lodi labākajā mēģinājumā raidīja 8.61 metrus tālu. Savukārt U20 grupā sudrabs Robertam Sorokinam (13.41 metri), bet Nikam Maulim bronza (11.15 metri).

Tikmēr dubultuzvaru lodes grūšanā, U18 grupā meitenēm, izcīnīja Sanija Robežniece (10.76 metri) un Kristīne Dubure (10.30 metri).