• + 371 63321942
  • sporta.skola@kuldiga.lv

FC “Nikers” piekāpjas spēcīgajai Jēkabpils “Lūši”/Ošukalns vienībai

Zaudējumu Latvijas telpu futbola virslīgas mačā piedzīvojuši FC “Nikers” futbolisti, kas savā laukumā ar 3:7 piekāpās Jēkabpils “Lūši”/Ošukalns komandai.

Kuldīgas komandai ārkārtīgi neveiksmīgs padevās spēles sākums – jau pirmajā minūtē Toms Bergmanis bumbu raidīja savos vārtos, bet spēles trešajā minūtē spēles tablo vēstīja 0:3. Divus vārtus meistarīgi guva Jēkabpils spēlētājs Ričards Raščevskis.

Pirmā puslaika vidusdaļā, 10. minūtē, Renards Krišjānis panāca 1:3. Tomēr divas minūtes vēlāk viesi no Jēkabpils atguva trīs vārtu pārsvaru - kuldīdznieku vārtsargu Sandri Krūmiņu pārspēja Andrejs Šustrovs. Mājinieki negrasījās padoties un 13. minūtē Kārlis Paegle panāca 2:4.

Otrajā puslaikā meistarīgāki bija Jēkabpils “Lūši”/Ošukalns futbolisti, kuri guva vēl trīs vārtus – divreiz rezultatīvi sita Ričards Raščevskis, bet vienreiz atzīmējās Maksims Potlovs. Spēles izskaņā Oskars Priedēns guva FC “Nikers” trešos vārtus, tomēr mača liktenis jau bija izšķirts.

Turnīra tabulā FC “Nikers” ieņem astoto vietu, 12 spēlēs tiekot pie astoņiem punktiem. Nākamā spēle kuldīdzniekiem paredzēta 22. janvārī, kad izbraukumā jāspēkojas ar FK “Raba”.