• + 371 63321942

Aizvadītas pirmās spēles Kuldīgas novada atklātajā basketbola čempionātā

2. janvārī aizvadīti pirmie dueļi Kuldīgas novada atklātajā basketbola čempionātā. Pirmajā spēlē “Blice” ar 70:50 pieveica Blīdenes basketbolistus, savukārt otrajā duelī “U35+” ar 82:53 pārspēja BK “Dēmons” vienību.

Duelī starp “Blices” un Blīdenes vienībām lielisks pirmais puslaiks izdevās “Blices” spēlētājiem, kas puslaiku prata uzvarēt ar 47:26. Lai gan Blīdenes vienībai trešajā ceturtdaļā izdevās nedaudz pietuvoties, tomēr “Blice” svinēja uzvaru ar 70:50. Galvenie uzvaras kaldinātāji bija Roberts Jansons un Haralds Jansons.

Tikmēr otrajā spēlē “U35+” ar 82:53 pieveica BK “Dēmons” komandu, kuras sastāvā spēlē vairāki Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi. Pēc pirmā puslaika tablo vēstīja tikai 38:28 “U35+” labā, taču spēcīgs izrāviens “U35+” vienībai izdevās trešajā ceturtdaļā, ko izdevās noslēgt ar rezultātu 59:36.

Ceturtā ceturtdaļa bija formalitāte, kurā “U35+” uzstādīja galarezultātu - 82:53. Uzvaru nodrošināja Ulda Vīganta, Jāņa Nelsona un Mārča Ivanovska lieliskais sniegums.

Nākamās spēles plānotas svētdien, 9. janvārī. Plkst. 11.00 Alsunga spēkosies ar BK “Dēmons”, bet plkst. 12.15 plānots duelis starp “U35+” un Blīdenes vienībām.