• + 371 63321942
  • sporta.skola@kuldiga.lv

Jaunajiem sportistiem medaļām bagātas Kuldīgas novada sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā

4. februārī norisinājās Kuldīgas novada sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā, U14 un U16 vecuma grupās. Sacensības pulcēja aptuveni 300 dalībnieku no visas Latvijas, bet vairākas medaļas izcīnīja arī Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi.

Bronzas medaļu 300 metru skrējienā, U14 zēniem, izcīnīja Olivers Reboks finišu šķērsojot 48,34 sekundēs. Ceturtajā vietā ierindojās cits Kuldīgas novada sporta skolas audzēknis - Daniels Hildebrants (48,60 sekundes).

Uzvaru tāllēkšanas sacensībās, U14 zēniem, izcīnīja kuldīdznieks Justs Skuruls. Sportists labākajā mēģinājumā aizlēca 4,50 metrus. Piektā vieta Harijam Munkevicam (3,78 metri).

Dubultuzvaru Kuldīgas novada sporta skolas jaunie sportisti izcīnīja lodes grūšanas sacensībās, U14 grupā. Zelta medaļu izcīnīja Daniels Hildebrants, uzrādot 9,30 metrus tālu raidījumu, bet sudrabs Justam Skurulam (9,12 metri).

Ceturto vietu trīssoļlēkšanas sacensībās, U16 zēniem, izcīnīja Kristens Viļums, kurš labākajā mēģinājumā uzrādīja 10,77 metrus tālu lēcienu.

Bronzu 200 metru skrējienā, U16 zēniem, izcīnīja Aleksandrs Vaskops, kurš uzrādīja laiku 26,82 sekundes.

Zelta medaļu 200 metru skrējienā, U16 meitenēm, ieguva Beāte Buka, kura distanci veica 26, 84 sekundēs. Ceturtā vieta šajā disciplīnā Nikolai Demčenko (28,37 sekundes).

Piekto vietu 60 metru sprintā, U14 zēniem, izcīnīja Olivers Reboks finālskrējienā uzrādot laiku 9,11 sekundes.

Uzvaru lodes grūšanas sacensībās, U16 zēniem, izcīnīja Aleksis Prūsis. Kuldīdznieks labākajā mēģinājumā uzrādīja 11,78 metrus tālu raidījumu.

Sudrabu 4x200 metru stafetē, U14 meitenēm, izcīnīja Kuldīgas novada sporta skolas komanda (Elza Kuzma, Dārta Šenhofa, Ksenija Kairiša, Elza Marisa Vikštrema), bet bronza KNSS otrajai komandai (Kristīne Grīnberga, Karīna Slaviņa, Beāte Līdaka, Rūta Rebeka Jūrmale).

Uzvaru 4x200 metru stafetē, U14 zēniem, izcīnīja Kuldīgas novada sporta skolas jaunie skrējēji (Daniels Hildebrants, Harijs Munkevics, Olivers Reboks, Justs Skuruls).

Zelta medaļa 4x200 metru stafetē, U16 meitenēm, Kuldīgas novada sporta skolas vienībai (Nikola Demčenko, Nora Skore, Keitija Jurševska, Beāte Buka), bet bronza KNSS otrajai komandai (Diāna Dzintara, Katrīna Gakina, Lienīte Supe, Alise Robežniece).

Sudrabs 4x200 metru stafetē, U16 zēniem, Kuldīgas novada sporta skolai komandai (Jānis Rūķis, Kristens Viļums, Edijs Vitomskis, Aleksandrs Vaskops), bet bronza Kuldīgas otrajai komandai (Dāvids Ķemeris, Aleksis Prūsis, Maksimilians Brazovskis, Madars Blumbergs).

Sveicam trenerus un audzēkņus ar labajiem rezultātiem!