Noslēdzies 10.Baltijas sporta skolu/klubu čempionāts meitenēm

IMG 0730

No 28.-30.aprīlim Kuldīgas sporta hallē un Kuldīgas sporta namā norisinājās 10. Baltijas sporta skolu/klubu čempionāts 2000.gadā dzimušajām un jaunākām meitenēm. Šajā turnīrā startēja 4 labākās 2016./2017. gada sezonas meiteņu komandas no katras Baltijas valsts. Latviju šajā turnīrā pārstāvēja divas komandas no Rīgas volejbola skolas, Daugavpils bērnu un jauniešu sporta skola, kā arī Kuldīgas novada Sporta skolas meiteņu komanda, kuras sastāvā spēlēja treneres Ievas Ņečiporukas un Rudītes Kronlakas trenētās meitenes. 

Komandas tika sadalītas trijās grupās no kurām vietu lielajā finālā izcīnīja grupu uzvarētājas, kā arī labākā otrās vietas ieguvēj komanda pēc uzvarēto un zaudēto setu attiecības. Kuldīgas komanda grupā ar 3:0 uzvarēja Kelmes sporta skolas komandu (Lietuva) un ar 3:1 uzvarēta arī Pērnavas sporta skola, taču izšķirošajā mačā par uzvaru grupā atzina Daugavpils komandas pārākumu ar rezultātu 0:3 turpinot cīņu par 5.-8.vietu. Pirmajā otrās kārtas spēlē kuldīdznieces sīvā cīņā ar rezultātu 3:2 uzvarēja Rakveres sporta skolu un spēlē par 5.vietu ar 3:0 uzvarēta Viļņas sporta skolas Tauras klubs. 

Lielajā finālā tikās Daugavpils komanda, kura pusfinālā ar 3:2 uzvarēja Rīgas volejbola skolas 1. komandu un Salva/Kaarsilla komanda no Tartu, kura pusfinālā ar 3:2 bija pārāka pār citu Igaunijas klubu SC TATS no Tallinas. Finālā ar rezultātu 3:1 uzvarēja un Baltijas kausu izcīnīja Daugavpils meitenes. Spēlē par trešo vietu, kurā tikās pusfinālā zaudējumus piedzīvojušās RVS un SC TATS komandas pārākas ar rezultātu 3:1 bija Tallinas komandas meitenes. 

Vietu sadalījums:

1. Duagavpils bērnu un jauniešu sporta skola

2. Salva/Kaarsilla Tartu (Igaunija)

3. SC TATS Tallina (Igaunija)

4. Rīgas volejbola skola

5. Kuldīgas novada Sporta skola

6. Vilnius SS "Tauras" (Lietuva)

7. Rakvere Sporta Skola (Igaunija)

8. Rīgas volejbola skola

9. Kaunas SS "Startas" (Lietuva)

10. Pērnavas sporta skola (Igaunija)

11. Kelme Sporta Skola (Lietuva)

12. Jonava KKSC (Lietuva)