• + 371 63321942

Kuldīgas vieglatlētiem lielisks sniegums “Sportland” kausā Liepājā

14. janvārī Liepājā tika aizvadīts Latvijas vieglatlētikas savienības/”Sportland” kauss. Sacensībās, spēcīgā konkurencē, lielisku sniegumu nodemonstrēja Kuldīgas novada sporta skolas vieglatlēti, izcīnot vairākas godalgas.

200 metru sprintā, U16 grupā, uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Beāte Buka, kura finālskrējienā uzrādīja 26.04 sekundes ātru rezultātu. Savukārt ceturtajā vietā ierindojās Nikola Demčenko (27.31 sekundes). Savukārt zelta medaļu U20 grupā izcīnīja Ralfs Zazerskis, kurš bija ātrākais 60 metru barjerskrējienā (8.27 sekundes).

60 metru barjerskrējienā, U16 grupā, bronzas medaļu izcīnīja Maksimilians Brazovskis, kurš finišēja ar laiku 9.49 sekundes. Turpretim bronzas medaļu tāllēkšanā, pieaugušo konkurencē, kaklā karināja Aleksis Gailītis. Kuldīdznieks labākajā mēģinājumā uzrādīja 6.78 metrus tālu lēcienu.

Tikmēr 200 metru sprintā jauniešiem, U16 grupā, soli no medaļām palika brāļi Rūķi – ceturto vietu izcīnīja Kārlis Rūķis (25.37 sekundes), savukārt piektajā vietā ierindojās Jānis Rūķis (25.40 sekundes). Piekto vietu 60 metru barjerskrējienā, pieaugušo ieskaitē, izcīnīja Janita Antipina (9.39 sekundes).

Priecājamies par mūsu audzēkņiem un sakām paldies trenerēm Ilzei Stukulei un Ievai Skurulei!

h8R6x23JbQqJeSsrPXAY