• + 371 63321942

Kuldīgas vieglatlēti sacensībās Ogrē izcīna 15 dažāda kaluma medaļas

19. septembrī tika aizvadītas Ogres novada sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā, U14 un U16 grupā. Lieliskus rezultātus sacensības uzrādīja Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi.

Zelta medaļu 110 metru barjerskrējienā, U14 grupā, ieguva Olivers Reboks, uzrādot laiku 18.73 sekundes. Savukārt bronzas godalgu O. Rebokam izdevās izcīnīt augstlēkšanas sacensībās, pārvarot 1.40 metrus augsto latiņu.

100 metru sprintā, U14 grupā, sudraba medaļu izcīnīja Justs Skuruls, distanci veicot 14.09 sekundēs. Turklāt sudraba medaļu J. Skuruls izcīnīja arī tāllēkšanas disciplīnā, labākajā mēģinājumā uzrādot 4.39 metrus tālu lēcienu.  Divas medaļas kuldīdznieki ieguva arī šķēpa mešanas disciplīnā. O. Rebokam sudrabs ar 35.95 metrus tālu raidījumu, bet J. Skurulam bronza ar 32.35 metriem.

Bronzas medaļu 1000 metru skrējienā, U14 grupā, ieguva Elza Marisa Vikštrema, kura finišēja ar laiku trīs minūtes un 45.78 sekundes.

Dubultuzvaru 100 metru sprintā, U16 grupā, izcīnīja kuldīdznieces Beāte Buka un Nikola Demčenko. Par uzvarētāji kļuva B. Buka ar rezultātu 12.86 sekundes, bet sudrabs N. Demčenko (13.32 sekundes).

Sudrabu tāllēkšanas sacensībās, U16 grupā, ieguva Kristens Viļums, labākajā mēģinājumā uzrādot 5.51 metrus tālu lēcienu. Tikmēr U16 grupas augstlēkšanas sacensībās nepārspēts palika KNSS audzēknis Aleksis Prūsis – 1.77 metri.

Divas medaļas kuldīdzniekiem arī U16 grupas lodes grūšanas sacensībās. Roberts Gluškovs ar 12.30 metrus tālu grūdienu izcīnīja sudrabu, bet A. Prūsis ar 11.91 metriem palika trešais.

Savukārt šķēpmešanas discplīnā, U16 grupā, medaļas ieguva Nellija Jēkabsone, raidot šķēpu 33.24 metrus tālu un tiekot pie bronzas, un R. Gluškovs, kurš ar 43.85 metriem arīdzan tika pie bronzas godalgas.

Sveicam audzēkņus un sakām paldies trenerēm Ilzei Stukulei un Ievai Skurulei!