• + 371 63321942

Kuldīgā aizvadīts Latvijas jauniešu komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē

24. septembrī Kuldīgā norisinājās Latvijas jauniešu komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē. Par godalgotajām vietām cīnījās U8, U10, U13 un U16 vecuma grupas. Katrā komandā spēlēja četri dalībnieki - gan zēni, gan meitenes.

Jaunākajā grupā U8 vecuma grupā sīvā cīņā pirmo vietu izcīnīja dambretes skolas “Domātprieks” jauniešu komanda, sudraba godalgas Bauskas novada bērnu un jaunatnes sporta skolas komandai un godalgoto trijnieku noslēdza Valmieras jauniešu vienība.

U10 vecuma grupā nekādas cerības pretiniekiem neatstāja un pārliecinoši pirmo vietu izcīnīja dambretes skolas “Domātprieks” vienība, bet uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Valmieras jauniešu komanda, savukārt uz trešā Dambretes Attīstības Biedrības Baložu filiāles jauno dambretistu komanda.

Arī U13 vecuma grupā dominēja dambretes skolas “Domātprieks” jauniešu komanda, kuras dalībnieki, uzvarot visas partijas pārliecinoši, kļuva par čempioniem. Otro vietu izcīnīja Dambretes Attīstības Biedrības Zolitūdes filiāles jauno dambretistu komanda un trešo vietu jaunie dambretisti no Bauskas novada bērnu un jaunatnes sporta skolas. Tikmēr Kuldīgas novada sporta skolas komanda U13 grupā izcīnīja piekto vietu. Komandā spēlēja Roberts Serpāns, Ramona Serpāne, Kristaps Bražis un Rihards Kaminskis. Treneris Pēteris Gailāns.

Vecākajā U16 vecuma grupā tikai pēc papildus kritērijiem pirmo vietu izcīnīja Limbažu novada sporta skolas jauniešu komanda, kuri otrajā vietā atstāja Bauskas novada bērnu un jaunatnes sporta skolas komandu. Trešo vietu U16 vecuma grupā izcīnīja Ventspils Jaunrades nama dambretistu komanda.

Fotogaleriju no aizvadītajām sacensībām var aplūkot šeit!