• + 371 63321942

Ar spēcīgu dalībnieku sastāvu aizvadīta 17. lielmeistares Danas Reiznieces-Ozolas kausa izcīņa šahā

16. un 17. septembrī norisinājās 58. Kuldīgas kausa un 17. lielmeistares Danas Reiznieces-Ozolas kausa izcīņa šahā. Šoreiz par uzvaru izcīnījās 55 sportisti, tostarp 11 Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi.

Uzvaru absolūtajā ieskaitē un sieviešu konkurencē izcīnīja rīdziniece Marija Kuzņevoca, kura savās partijās iekrāja 6,5 punktus. Tikmēr vīriešu konkurencē spēcīgākais bija Arsēnijs Savičevs, izcīnot 5,5 punktus. Abi sportisti no D. Reiznieces-Ozolas ieguva naudas balvas.

Tikmēr no KNSS audzēkņiem vislabāk veicās Raivo Šteinbergam, kuram četri punkti un 18. pozīcija. Kristers Feldmanis ierindojās 32. vietā (3,5 punkti), Valters Jūrmalis 36. vietā (trīs punkti), bet Kārlis Miķelis Šteinbergs 38. vietā (trīs punkti).

40. vietā turnīru noslēdza Nellija Jēkabsone (trīs punkti), 41. vietā ierindojās Ance Reiha (2,5 punkti), 45. vietu ieguva Gustavs Blinds (2,5 punkti), savukārt 46. vietā ierindojās Matejs Pētersons (2,5 punkti).

49. vietā sacensības noslēdza Jānis Krūmiņš (divi punkti), 50. vietā ierindojās Bernards Grundmanis (divi punkti), bet 54. vietā palika Krists Vilnītis (1,5 punkti).