• + 371 63321942

VK Kuldīga/KNSS sezonas pirmajā mačā piekāpjas Jēkabpils volejbolistiem

9. oktobrī jauno “Optibet” Nacionālās līgas sezonu uzsāka VK Kuldīga/KNSS volejbolisti. Kuldīdznieki savā laukumā ar 1-3 (25:19; 18:25; 20:25; 22:25) piekāpās Jēkabpils junioriem/JSS.

Maču kuldīdznieki sāka ļoti labi – ar lielu enerģiju un veiksmīgiem uzbrukuma noslēgumiem. Tas parādījās arī rezultātā, jo pirmais sets tika uzvarēts ar 25:19.

Otrajā setā mājinieki spēlēja viļņveidīgi. Labi uzbrukumi un darbības mijās ar kļūdām. Jēkabpils volejbolisti izmantoja mūsu spēlētāju kļūdas un setā svinēja uzvaru ar 25:18.

Trešajā setā kuldīdzniekiem ļoti neveiksmīgas padevās seta beigas. Vienubrīd rezultāts vēstīja 18:18, taču Jēkabpils juniori guva piecus bezatbildes punktus un prata setu uzvarēt ar 25:20.

Ceturtajā setā viesi no Jēkabpils spēlēja ar lielu pārliecību, realizējot savas iespējas. Lai gan seta beigās kuldīdzniekiem izdevās pietuvoties, tomēr uzvaru setā un panākumu visā mačā svinēja jēkabpilieši.

Nākamo spēli VK Kuldīga/KNSS komanda aizvadīs 15. oktobrī plkst. 13.00, izbraukumā cīnoties ar RTU volejbolistiem.