• + 371 63321942

FK Kuldīga/KNSS spraigā duelī atzīst Ozolnieku komandas pārākumu

9. oktobrī FK Kuldīga/KNSS florbolisti 1. līgas čempionātā uzņēma FK Ozolnieki/JN, aizvadot pirmo sezonas maču savu skatītāju priekšā. Līdzvērtīgā cīņā uzvaru ar 5:4 svinēja viesi no Ozolniekiem.

Kuldīdznieki maču uzsāka ārkārtīgi veiksmīgi – spēles otrajā minūtē Kaspars Kinstlers izvirzīja mājiniekus vadībā. Jāatzīst, ka pirmajā periodā ritēja ļoti līdzvērtīga cīņa un abām komandām bija iespējas gūt vārtus, tomēr periods noslēdzās ar minimālu Kuldīgas komandas pārsvaru.

Otrā perioda ievadā Toms Grinkevičs panāca jau 2:0 FK Kuldīga/KNSS labā, tomēr prieki nebija ilgi. Vairāku kļūdu sērija noveda pie četriem pretinieku bezatbildes vārtiem un nelabvēlīgo 2:4. Periods ar šādu rezultātu arī noslēdzās.

Trešā perioda otrajā minūtē Ozolnieki realizēja skaitlisko vairākumu un ieguva trīs vārtu handikapu. Tomēr Kuldīgas vienība negrasījās padoties un cīnījās līdz galam. Pusotru minūti pirms pamatlaika beigām Pēteris Birznieks samazināja starpību, bet minūti pirms trešā perioda izskaņas Ingmārs Lapčinskis panāca jau 4:5. Lai gan kuldīdznieki centās gūt vēl vienus vārtus, tomēr Ozolnieki noturēja minimālo pārsvaru un svinēja uzvaru.

FK Kuldīga/KNSS rindās ar diviem rezultativitātes punktiem atzīmējās Ingmārs Lapčinskis (1+1), bet Ozolnieku komandā trīs punkti Edgaram Lapkovskim (2+1).

Nākamo spēli kuldīdznieki aizvadīs 15. oktobrī plkst. 18.00, kad savā laukumā spēkosies ar Talsu NSS/”Zerorisk” florbolistiem.