• + 371 63321942

FK Kuldīga/KNSS izcīna piekto uzvaru un izvirzās Rietumu zonas līderpozīcijās

Piekto panākumu Latvijas 1. līgas florbola čempionātā izcīnījuši FK Kuldīga/KNSS, kas izbraukumā, pērnās sezonas fināla atkārtojumā, ar 9:8 pagarinājumā apspēlēja Ogres “Vilkus”/Lielvārdes florbolistus.

Abas vienības skatītājiem sarūpēju īstu šovu - rezultatīvu un momentiem bagātu dueli. Pirmais periods noslēdzās neizšķirti 2:2. Kuldīdznieku rindās ar vārtu guvumiem izcēlās Niklāvs Ērcītis un Miks Maslobojevs.

Vārtu festivālu abas komandas nodemonstrēja otrajā periodā, kurā katra guva pa četriem vārtiem. Kuldīgas vienība prata iegūt pat četru vārtu handikapu, bet līdz perioda beigām ogrēnieši to prata pilnībā sadeldēt. Otrajā periodā FK Kuldīga/KNSS rindās ar rezultatīviem metieniem atzīmējās Miks Maslobojevs, Niklāvs Ērcītis, Toms Grinkevičs un Svens Lapčinskis.

Trešajā periodā risinājās tikpat aizraujošs florbols, kurā gan ogrēnieši, gan kuldīdznieki guva pa diviem vārtiem. Kurzemes pilsētas kluba rindās precīzi meta Svens Lapčinskis un Linards Vimbsons.

Uzvarētājs tika noskaidrots mača pagarinājumā. Interesanti, ka abas komandas pērn tikās 1. līgas finālā, kurā, dramatiskā mačā, panākumu svinēja Ogres “Vilki”. Tikmēr 30. oktobra duelī, pagarinājumā, Ingmārs Lapčinskis pārspēja mājinieku vārtu vīru un izrāva Kuldīgas komandai piekto panākumu sezonā.

Kuldīgas komandas rindās neapturams bija Niklāvs Ērcītis, kurš atzīmējās ar pieciem rezultativitātes punktiem (2+3), savukārt Svens Lapčinskis pievienoja trīs (2+1). Turnīra tabulā, Rietumu zonā, FK Kuldīga/KNSS izvirzījušies pirmajā vietā. Sešās spēlēs kuldīdznieki iekrājuši 14 punktus.

Nākamo dueli kuldīdznieki aizvadīs 19. novembrī, kad savā laukumā uzņems “Leģions”/Grobiņas SC vienību.