• + 371 63321942

FC “Nikers” pieveic Latvijas vicečempionus un izcīna pirmo uzvaru sezonā

15. oktobrī Ogrē vietējie FK “Raba” futbolisti uzņēma FC “Nikers” vienību, spēkojoties Latvijas telpu futbola virslīgas duelī. Kuldīgas komanda teicami realizēja savus momentus, svinot lielisku uzvaru ar 4:1.

Pirmajās divās spēlēs kuldīdznieki cieta neveiksmes – vispirms ar 2:10 atzīts FC “Petrow”/”Beitar” pārākums, bet savā laukumā ar 1:2 nācās piekāpties FK Nīca/”Otankimill” futbolistiem.

Tikmēr 15. oktobra duelī pretī stājās pērnās sezonas Latvijas telpu futbola virslīgas vicečempioni – FK “Raba”. Iepriekšējā sezonā “Rabas” futbolisti pamatturnīrā, 18 spēlēs, cieta tikai vienu zaudējumu.

Dueļa devītajā minūtē kuldīdzniekus vadībā izvirzīja ukraiņu leģionārs Vladimirs Lonšakovs, bet pirmā puslaika pēdējā minūtē Mārcis Červoņikovs panāca jau 2:0.

Otrā puslaika sākumā, 26. minūtē, “Rabas” futbolists Daniels Romenskis rezultāta starpību samazināja. FC “Nikers” nenobijās, un divas minūtes vēlāk Artūrs Liepiņš atjaunoja divu vārtu handikapu. Punktu lieliskajai uzvarai 33. minūtē pielika Ģirts Grīslis, gūstot FC “Nikers” ceturtos vārtus.

Turnīra tabulā FC “Nikers” pakāpušies uz piekto vietu, trīs dueļos iekrājot trīs punktus. Nākamo maču FC “Nikers” aizvadīs 22. oktobrī plkst. 18.00, savā laukumā uzņemot TFK Salaspils komandu.