• + 371 63321942

Kuldīgas vieglatlētiem medaļām bagātas sacensības Bauskā un Iecavā

29. aprīlī Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi piedalījās divās vieglatlētikas sacensībās - Bauskas bērnu un jaunatnes sporta skolas atklātajās U14 un U16 sacensībās un Iecavas sporta skolas “Dartija” U12 un U18 atklātajās sacensībās. KNSS sportisti uzrādīja teicamus rezultātus, iegūstot godalgotas vietas.

Sacensībās Bauskā, 100 metru skrējienā U16 meitenēm, zeltu izcīnīja Beāte Buka, kura finālskrējienā uzrādīja rezultātu 12.42 sekundes. Tikmēr 100 metru sprintā U16 zēniem, viss goda pjedestāls Kuldīgas novada sporta skolas sportistiem. Uzvaru izcīnīja Jānis Rūķis (12.34 sekundes), sudrabs Dāvidam Ķemerim (12.49 sekundes), bet bronza Aleksandram Vaskopam (12.51 sekundes).

Sudrabu 400 metru skrējienā, U16 grupā, izcīnīja Dāvids Ķemeris, kurš distanci veica 1:00.62, savukārt bronzu 300 metru skrējienā, U14 grupā, ieguva Justs Skuruls (47.30 sekundes).

110 metru barjerskrējienā, U16 grupā, sudrabu izcīnīja Aleksandrs Vaskops, kurš finālskrējienā uzrādīja 16.69 sekundes. 80 metru barjerskrējienā, U14 grupā, zeltu izcīnīja Olivers Reboks, distanci veicot 13.95 sekundēs.

Sudrabs U16 grupas meitenēm tāllēkšanā Keitai Jēkabsonei, labākajā mēģinājumā uzrādot 5.07 metrus. Tāpat sudraba godalgu U14 grupas zēniem tāllēkšanā izcīnīja Justs Skuruls (4.76 metri). Otro vietu augstlēkšanas disciplīnā, U16 grupā, izcīnīja Aleksis Prūsis, labākajā mēģinājumā pārvarot 1.70 metus augsto latiņu.

Lodes grūšanas sacensībās, U16 grupā meitenēm, otro vietu ieguva Alise Robežniece (10.42 metri). Tikmēr U16 jauniešiem bronza šajā disciplīnā Robertam Gluškovam (11.42 metri).

Sudrabu šķēpa mešanas sacensībās, U16 grupā zēniem, izcīnīja R. Gluškovs, kurš labākajā mēģinājumā šķēpu raidīja 39.69 metrus tālu. Tikmēr U14 grupā zēniem bronza O. Rebokam, kurš šķēpu prata mest 30.15 metrus tālu.

Zeltu 4x100 metru sprinta stafetē, U16 grupā, ieguva Kuldīgas novada sporta skolas meiteņu kvartets - Keitija Jurševska, Nikola Demčenko, Alise Robežniece, Beāte Buka (53.95 sekundes).

Zelts arī 4x100 metru sprintā U16 KNSS jauniešu komandai - Aleksandrs Vaskops, Jānis Rūķis, Edijs Vitomskis, Dāvids Ķemeris (51.08 sekundes).

Savukārt 4x100 metru sprintā U14 grupas meitenēm bronza KNSS skrējējām - Elza Kuzma, Helēna Jūrmale, Dārta Šenhofa, Ksenija Kairiša (58.72 sekundes).

Turpretim sacensībās Iecavā sudrabu lodes grūšanas sacensībās, U18 grupā, izcīnīja Anrijs Stars, kurš labākajā mēģinājumā uzrādīja 10.79 metrus tālu grūdienu. Savukārt diska mešanas disciplīnā sudrabs un bronza KNSS audzēkņiem – A. Staram otrā vieta (28.78 metri), bet Anrijam Inapšam trešā (25.66 metri).

Sudraba godalgu 100 metru sprintā, U18 grupā jaunietēm, izcīnīja Sanija Robežniece, kura finālskrējienā uzrādīja 13.27 sekundes. S. Robežniecei arī bronza lodes grūšanas disciplīnā (10.60 metri).

Zeltu tāllēkšanas sacensībās, U18 grupā, izcīnīja Annija Roze, labākajā mēģinājumā aizlecot 4.88 metrus.

Lepojamies ar mūsu audzēkņu sasniegumiem!