• + 371 63321942

Kuldīgas vieglatlēti labi aizvadījuši sacensības Jelgavā un Ogrē

15. maijā Jelgavā tika aizvadītas olimpisko čempionu Ineses Jaunzemes un Jāņa Lūša memoriālās sacensības, savukārt 16. maijā norisinājās Ogres novada sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā, U10 un U12 grupā. Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņiem labi rezultāti abās sacensībās.

Šķēpmešanas sacensībās Jelgavā divas piektās vietas izcīnīja treneres Ilzes Stukules audzēkņi Roberts Gluškovs un Niks Maulis. R. Gluškovs U16 grupā uzstādīja jaunu personīgo rekordu – 47.12 metri, savukārt N. Maulis U20 grupā uzrādīja 48.52 metru tālu metienu.

Tikmēr sacensībās Ogrē, ļoti kuplā un spēcīgā dalībnieku konkurencē, sudraba medaļu 60 metru sprintā, U10 grupā, izcīnīja Matiass Duburs, kurš finālskrējienā distanci veica 8.77 sekundēs. Vēl lieliskāks starts M. Duburam izdevās 300 metru skrējienā, kurā kuldīdznieks palika nepārspēts - 49.60 sekundes. Paldies treneriem Uģim Jocim un Sintijai Grišulei!