• + 371 63321942

Kuldīgas riteņbraucēji pierāda savu meistarību Biķernieku trasē

21. maijā Biķernieku trasē norisinājās Rīgas Riteņbraukšanas skolas sezonas atklāšanas sacensības, individuālajā braucienā. Lieliskus rezultātus sacensībās uzrādīja Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi.

D grupas braucējiem bijā jāveic 5,5 kilometrus garais aplis, savukārt C, B un A grupās sportistiem bija jāpieveic divi apļi jeb 11 kilometri.

D grupā zēniem sudraba medaļu izcīnīja kuldīdznieks Edvards Vēvers, kurš 5,5 kilometrus garo distanci pieveica deviņās minūtēs un 15.3 sekundēs. Soli no medaļas C grupā, ierindojoties ceturtajā vietā, palika Kaspars Šabāns, kurš 11 kilometrus veica 17 minūtēs un 15.8 sekundēs.

Lieliskus panākumus Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi guva B un A grupas ieskaitē. B grupā sudrabu izcīnīja Kaspars Šalme (15:41.6), savukārt bronzas godalgu ieguva Uvis Zvirbulis (15:50.4). Turpretim A grupā nepārspēts palika kuldīdznieks Gusts Lapiņš (14:28.9), bet bronza Kristeram Skrubim (15:28.9).