• + 371 63321942

Kuldīdznieks Kaspars Šalme triumfē J. Baukša piemiņas kausā

14. maijā tika aizvadīts jau devītais Jāņa Baukša piemiņas kauss riteņbraukšanā. Sacensībās, kurās uz starta izgāja 200 dalībnieku, ar rezultātiem iepriecināja Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi un Kuldīgas novada sportisti.

Starts un finišs šogad bija rekonstruētajā Zaļajā ielā, tikmēr sportisti trasē veica braucienu pa Īvandi, Ēdoli un Alsungu.

Uzvaru B grupas jauniešiem izcīnīja kuldīdznieks Kapars Šalme, kurš finiša spurtā par sekundes simtdaļu apsteidza Klāvu Milču. K. Šalme finišu šķērsoja ar laiku 1:28:46.2. B grupas jauniešiem bija jāveic 60 kilometrus garā trase. Tikmēr devītajā vietā šajā distancē ierindojās Uvis Zvirbulis.

Septīto vietu C grupas zēniem, kuri pieveica 35 kilometrus, izcīnīja KNSS audzēknis Kaspars Šabāns.

Savukārt “Open” grupas braucienā, sportistiem pieveicot 80 kilometrus, uzvarēja “Team Ampler - Tartu2024” komandas pārstāvis Alekss Krasts, kurš saņēma īpašo Jāņa Baukša piemiņas balvu (uzvarot absolūtajā ieskaitē). Tikmēr savā vecuma grupā, M1, uzvaras laurus plūca kuldīdznieks Arvis Sprude, kurš kopējā ieskaitē ierindojās 11. pozīcijā. Savukārt sudraba medaļu M2 vecuma grupā ieguva Ģirts Vēvers. Bet devītajā vietā junioru ieskaitē ierindojās Gusts Lapiņš.