• + 371 63321942

Jaunie vieglatlēti iegūst pieredzi un medaļas sacensībās Ventspils novadā

11. maijā norisinājās Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā, U12 un U14 grupā. Mačos lieliski rezultāti arī Kuldīgas novada sporta skolas sporta audzēkņiem.

Uzvaru augstlēkšanas disciplīnā, U14 grupā, izcīnīja kuldīdzniece Rūta Rebeka Jūrmale, kas pārvarēja 1.37 metrus augsto latiņu, tādējādi nopelnot ceļazīmi uz Latvijas U12 un U14 čempionātu.

Ar labu sniegumu KNSS audzēknes iepriecināja U12 grupas tāllēkšanas sacensībās – zeltu izcīnīja Elizabete Kiršteine, uzrādot 3.46 metrus tālu lēcienu, bet bronza Sofijai Andersonei (3.28 metri).

Sudraba medaļu 80 metru sprintā, U14 grupā meitenēm, izcīnīja Helēna Jūrmale, uzrādot laiku 11.40 sekundes. Savukārt H. Jūrmalei trešā vieta arī 60 metru barjerskrējienā (16.80 sekundes). Medaļu klāstu kuldīdzniece papildināja arī 300 metru skrējienā, ierindojoties trešajā vietā (56.30 sekundes).

Divas medaļas Kuldīgas novada sporta skolas audzēknes izcīnīja 300 metru skrējienā, U12 grupā. Elizabetei Edelei Davidenko ar rezultātu 56.90 sekundes sudraba godalga, bet Elizabetei Kiršteinei bronza (57.70 sekundes).

Sudraba godalgu 1000 metru skrējienā, U14 grupā, ieguva Karīna Slaviņa (4:35.10) Bronzu bumbiņas mešanas disciplīnā ieguva Sofija Andersone, apaļo priekšmetu raidot 20.40 metrus tālu.

Priecājamies par audzēkņu lieliskajiem rezultātiem un sākām paldies treneriem Uģim Jocim un Aijai Lancmanei!