• + 371 63321942

FK Kuldīga/KNSS izcīna divas uzvaras Madonā un tuvojas 1. līgas pusfinālam

5. un 6. martā divus dueļus Latvijas 1. līgas florbola čempionātā aizvadīja FK Kuldīga/KNSS vienība, kas ceturtdaļfināla sērijā divas reizes pieveica FK Madona florbolistus. Pirmajā mačā kuldīdznieki mājiniekus pieveica ar 5:3, bet otrajā duelī ar 7:4.

Pirmais duelis izvērtās ārkārtīgi spraigs un uzvarētājs tika noskaidrots tikai spēles pēdējās minūtēs. Mača sākums kuldīdzniekiem bija labvēlīgs – jau 2. minūtē Gvido Daniels Bondarenko pārspēja Madonas vārtsargu, izvizot vadībā FK Kuldīga/KNSS. Līdz perioda beigām mājinieki izlīdzināja rezultātu.

Otrajā periodā tika gūti tikai vieni vārti – kuldīdzniekus vadībā izvirzīja Niklāvs Ērcītis. Tomēr uzvarētājs izšķīrās trešajā periodā. Perioda 13. minūtē Rūdolfs Ķīvītis panāca jau divu vārtu handikapu, taču mājinieki nepadevās un ātri vien uz tablo panāca līdzsvaru – 3:3.

Veiksme spēles izskaņā stāvēja kuldīdznieku pusē, kuri prata gūt vēl divus vārtus, pretinieku vārtu cietoksni iekarojot Rūdolfam Ķīvītim un Gvido Danielam Bondarenko.

Tikpat emocionāls un notikumiem bagāts izvērtās komandu otrais mačs. Madonas komanda bija noskaņojusies pēc pirmā zaudējuma un 1. perioda piektajā minūtē atradās vadībā ar divu vārtu pārsvaru. Taču kuldīdznieki līdz perioda izskaņai prata rezultātu izlīdzināt – savu meistarību pierādīja Svens Lapčinskis un Andis Blinds.

Otrais periods FK Kuldīga/KNSS padevās teicams – kuldīdznieki guva trīs bezatbildes vārtus. Ar rezultatīviem metieniem atzīmējās Andis Blinds, Ingmārs Lapčinskis un Svens Lapčinskis.

Lai gan trešā perioda ievadā madonieši vienus vārtus atguva, tomēr kuldīdznieki vēl divas reizes bumbiņu ieraidīja pretinieku vārtos. Abus vārtus guva Ingmārs Lapčinskis, noformējot savu „hat-trick”. FK Madona perioda izskaņā atguva vēl vienus vārtus, tomēr otro uzvaru ceturtdaļfināla sērijā izcīnīja kuldīdznieki.

Komanda, kura izcīnīs trīs panākumus pusfinālā spēkosies ar FK Valka/”IGLU” vienību. Nākamā spēle starp FK Kuldīga/KNSS un FK Madona vienībām plānota 12. martā plkst. 16.00 Kuldīgā.