• + 371 63321942

Baltijas vicečempioni vieglatlētikā – kuldīdznieki Ralfs Zazerskis un Aleksis Gailītis

4. un 5. martā Valmierā norisinājās Baltijas U18 un U20 čempionāts vieglatlētikā, kurā startēja arī vairāki Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi, izcīnot trīs godalgas.

Sudraba godalgu 60 metru barjerskrējienā, U20 grupā, izcīnīja kuldīdznieks Ralfs Zazerskis, finālskrējienā uzrādot laiku 8.31 sekundes. Tikmēr zelta medaļa R. Zazerskim 4x200 metru stafetē, pārstāvot Latvijas valstsvienību. Latvijas kvartets, kuru pārstāvēja arī Kārlis Degins, Ralfs Aleks Pelcmanis un Matīss Gržibovskis, uzrādīja rezultātu 1:30.41.

V2CKpUGoa7bIPY0rRXvr

Par Baltijas vicečempionu trīssoļlēkšanas disciplīnā, U18 grupā, tika kronēts Aleksis Gailītis, kurš labākajā mēģinājumā uzrādīja 13.61 metru tālu lēcienu.

gEuIdVJmhY4QyW1F0VZh

Trīs centimetri līdz bronzas godalgai lodes grūšanas sacensībās, U20 grupā, pietrūka kuldīdzniekam Robertam Sorokinam, kurš uzrādīja 15.04 metrus tālu grūdienu, sacensības noslēdzot ceturtajā vietā.

Piekto vietu 3000 metru skrējienā, U20 grupā, izcīnīja Lauris Grīniņš, kurš distanci veica 8:52.96. Tāpat piekto pozīciju L. Grīniņš ieņēma 1500 metru skrējienā, finišējot ar laiku 4:08.82. Piekto vietu trīssoļlēkšanas sacensībās, U18 grupā, izcīnīja Janita Antipina, kura labākajā mēģinājumā uzrādīja 11.23 metrus tālu lēcienu.

Sestajā vietā kārtslēkšanas sacensībās, U20 grupā, ierindojās Niks Maulis, kurš pārvarēja četrus metrus augsto latiņu.

Lepojamies ar mūsu sportistu sasniegumiem un sakām paldies treneriem Ilzei Stukulei, Ievai Skurulei, Aijai Lancmanei un Uģim Jocim par audzēkņu sagatavošanu!