• + 371 63321942

U16 vieglatlētiem lielisks starts Talsos

14. janvārī tika aizvadītas Talsu novada sporta skolas atklātās vieglatlētikas sacensības, U16 grupā. Sacensībās lieliskus rezultātus uzrādīja arī Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi.

Sudraba medaļu 60 metru sprintā izcīnīja Beāte Buka, kura distanci veica 8.0 sekundēs. Savukārt sudraba godalgu 60 metru barjerskrējienā izcīnīja Aleksandrs Vaskops, distanci veicot 9.2 sekundēs. Sudraba medaļu tāllēkšanas sacensībās izcīnīja Kristens Viļums, labākajā mēģinājumā aizlecot 5.34 metrus.

Turpretim dubultuzvara Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņiem augstlēkšanas sacensībās, kurās triumfēja Aleksis Prūsis (1.77 metri), bet otrajā vietā ierindojās Aleksandrs Vaskops (1.71 metri).

Lodes grūšanas sacensībās sudrabu izcīnīja Roberts Gluškovs, apaļo priekšmetu raidot 11.63 metrus tālu.

Sveicam audzēkņus ar panākumiem un sakām paldies trenerēm Ilzei Stukulei un Ievai Skurulei!