• + 371 63321942

Kuldīdznieki no Valmieras pārved vairākas godalgas

5. februārī Valmierā norisinājās “Sportland” kauss vieglatlētikā, 3. posms, kurā vairākas godalgotas vietas ieguva Kuldīgas novada pārstāvji.

Uzvaru 3000 metru skrējienā izcīnīja kuldīdznieks Uģis Jocis, distanci veicot astoņās minūtēs un 50,09 sekundēs. Tikmēr sudraba medaļa Kuldīgas novada sporta skolas audzēknim Laurim Grīniņam, finišējot astoņās minūtēs un 50,81 sekundē.

Zelta medaļu trīssoļlēkšanas sacensībās, U18 meiteņu ieskaitē, izcīnīja Janita Antipina, kura uzrādīja rezultātu 11,18 metri.

J Antipina

Bronzu 800 metru skrējienā izcīnīja Uģis Jocis, kurš finišēja ar laiku viena minūte un 54,71 sekundes.

Piekto vietu lodes grūšanas sacensībās izcīnīja Auce Mūrniece, labākajā mēģinājumā uzstādot jaunu personīgo rekordu – 12,73 metri. Savukārt septītajā vietā vīru ieskaitē ierindojās Roberts Sorokins, labākajā mēģinājumā lodi raidot 12,95 metrus tālu.

N65CPS90QiS2ECovj1jS

guFPDoJnm7lt6DaKihd0

Sesto vietu barjerskrējienā, U18 grupā meitenēm, izcīnīja Janita Antipina, kura uzrādīja rezultātu 9,42 sekundes.