• + 371 63321942
  • sporta.skola@kuldiga.lv

FC “Nikers” desmit vārtu “drāmā” piekāpjas SK “Kengaroos”

Sāpīgu neveiksmi Latvijas telpu futbola virslīgas spēlē piedzīvojuši FC “Nikers” futbolisti, kas savā laukumā ar 4:6 atzina SK “Kengaroos” pārākumu. Kuldīdznieku rindās ar rezultatīviem sitieniem atzīmējās Uģis Moncevičs, Mārcis Červoņikovs, Ginters Liepiņš un Artūrs Liepiņš.

Kuldīdzniekiem padevās lielisks spēles sākums – jau otrajā minūtē Uģis Moncevičs ar spēcīgu sitienu pārspēja SK “Kengaroos” vārtu vīru. Puslaika turpinājumā abas komandas izveidoja bīstamus momentus, taču 12. minūtē Daniils Fogels panāca izlīdzinājumu.

SK “Kengaroos” bija uz viļņa un divas minūtes vēlāk, 14. minūtē, izvirzījās vadībā – Artūru Cīruli pārspēja Sandis Švāns. Kuldīdznieki negrasījās padoties, un mājinieku līdzjutēji uzgavilēja, kad 18. minūtē Mārcis Červoņikovs panāca 2:2.

Tomēr pagalam neveiksmīgas FC “Nikers” izdevās puslaika beigas – ar minūtes intervālu Ruslans Medvedins un Ņikita Uhovs viesiem deva divu vārtu pārsvaru.

Otro puslaiku FC “Nikers” uzsāka ļoti apņēmīgi – 22. minūtē Ginters Liepiņš pretuzbrukumā samazināja deficītu – 3:4. Taču minūti vēlāk kuldīdzniekiem sekoja vēl viena auksta duša – divu vārtu pārsvaru uz tablo atjaunoja Ruslans Medvedins.

27. minūtē Artūrs Liepiņš ar teicamu sitienu atjaunoja mačā intrigu, panākot 4:5.Jāpiemin, ka vairākkārt viesus no vārtu zaudējumiem glāba vārtu konstrukcija. Spēles izskaņā SK “Kengaroos” guva vēl vienus vārtus, izcīnot svarīgu uzvaru izbraukumā. Rezultatīvi sita Denils Lindekrona.

Turnīra tabulā FC “Nikers” ieņem astoto vietu - kuldīdznieki 16 dueļos izcīnījuši astoņus punktus. Nākamā spēle FC “Nikers” paredzēta jau šo sestdien, 19. februārī, kad savā laukumā jāspēkojas ar FK Nīca/”Otankimill” futbolistiem. Spēles sākums plkst. 19.00.