• + 371 63321942

Kuldīdzniekiem bronzas medaļa Latvijas jaunatnes galda tenisa čempionātā

9. un 10. aprīlī Kuldīgā norisinājās Latvijas jaunatnes čempionāts galda tenisā, B grupā (2007. gadā dzimuši un jaunāki). Sacensībās bronzas godalgu dubultspēlē izcīnīja Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi Benjamins Emanuels Pupiņš un Roberts Šliters.

Turpretim vienspēlēs B. E. Pupiņš izcīnīja septīto vietu (24 spēlētāju konkurencē), savukārt R. Šliteram 13. vieta. Abiem kuldīdzniekiem lieliski veicās apakšgrupu cīņās, kur abi piecos mačos izcīnīja četras uzvaras.

Tāpat teicams sniegums tika parādīts dubultspēlēs, kur mūsu puišiem bronzas medaļas!

Sacensībās piedalījās vēl citi Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi - Kevins Jēkabsons izcīnīja 11. vietu, Hugo Teodors Pupiņš ierindojās 14. vietā, bet Ernests Purviņš 18. pozīcijā. Savukārt Elizabete Priedoliņa ieņēma 15. vietu.

Priecājamies par sasniegumu un sakām paldies trenerei Ievai Lepsei!