• + 371 63321942

FK Kuldīga/KNSS – 1. līgas vicečempioni

9. aprīlī Lielvārdē tika aizvadīts Latvijas 1. līgas florbola čempionāta fināls, kurā spēkojās FK Kuldīga/KNSS un “Ogres vilki”. Dramatiskā, emocionālā un līdzvērtīgā cīņā uzvaru pagarinājumā ar 5:4 izcīnīja ogrēnieši.

Finālspēli teicami uzsāka kuldīdznieki, kuri spēles devītajā minūtē ieguva jau divu vārtu handikapu. Spēles rezultātu vispirms atklāja Linards Vimbsons, bet otros FK Kuldīga/KNSS vārtus guva Niklāvs Ērcītis. Pirmais periods tā arī noslēdzās - 2:0 vadībā kuldīdznieki.

Otrajā periodā momentu realizācija uzlaboja ogrēnieši, kuri prata gūt divus bezatbildes vārtus un uz tablo panākt neizšķirtu 2:2. Tomēr pēdējā perioda minūtē Gvido Daniels Bondarenko atkal izvirzīja vadībā FK Kuldīga/KNSS vienību.

Tikpat spraiga spēkošanās turpinājās arī “zelta spēles” trešajā periodā. Ogres vienība divas reizes pārspēja Kuldīgas vārtu vīru Mairi Vakermani, panākot jau 4:3. Dramatiskie notikumi ar to nebeidzās – pēdējā pamatlaika minūtē Kuldīgas vienība vārtsargu nomainīja pret sesto laukumu spēlētāju un Ingmārs Lapčinskis izrāva 4:4.

Uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešams papildlaiks. Pagarinājuma sestajā minūtē Stefans Roberts Dimza raidīja bumbiņu Kuldīgas vārtos, izraujot čempiontitulu Ogres vienībai.

Kuldīgas rindās finālspēlē ar diviem rezultativitātes punktiem izcēlās Linards Vimbsons (1+1) un Gvido Daniels Bondarenko (1+1).

“Ogres vilki” tālāk cīnīsies par iekļūšanu virslīgā, pārspēlēs tiekoties ar RTU/”Rockets” vienību.