• + 371 63321942

Riteņbraucēji aizstāv Kuldīgas novada godu “Vienības braucienā”

5. septembrī Krimuldā tika aizvadīts tradīcijām bagātais “Vienības brauciens”, kurā piedalījās arī vairāki Kuldīgas novada sportisti.

Sporta braucienā, kurā riteņbraucējiem bija jāpieveic 108 kilometri, kuldīdznieks Arvis Sprude izcīnīja ceturto vietu, no trešās vietas ieguvēja Andža Flakša atpaliekot tikai par vienu sekundi. 20. vietu kopējā ieskaitē izcīnīja Ģirts Vēvers, savukārt savā vecuma grupā, M-45, kuldīdznieks bija ātrākais, svinot uzvaru.

Savukārt tautas distancē, kurā sportisti mēroja 40 kilometrus garo trasi, kuldīdznieks Gusts Lapiņš izcīnīja piekto vietu, dramatiskā finišā atpaliekot tikai divas sekundes no medaļniekiem. Turpretim devīto vietu šajā braucienā izcīnīja cits Kuldīgas novada sporta skolas audzēknis – Kristers Skrubis. Tikmēr komandu ieskaitē Kuldīgas novada sporta skolas/”Goldingen Cycling club” vienība izcīnīja sudraba medaļu! Priecājamies!