• + 371 63321942

Kuldīgas novada sporta skolas riteņbraucējiem medaļām bagātas sacensības Smiltenē

11. un 12. septembrī Smiltenē tika aizvadīts Smiltenes kauss riteņbraukšanā, kurā lieliski rezultāti arī Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņiem un Kuldīgas novada sportistiem.

11. septembrī tika aizvadītas kalna sprinta sacensības, kurās, jauniešu klasē, par čempionu kļuva Kuldīgas novada sporta skolas audzēknis Jānis Priedoliņš. Riteņbraucējs 450 metru garo sprinta apli pieveica 39 sekundēs.

241786460 4957665934262964 5419901508575342453 n

Savukārt 12. septembrī tika aizvadītas grupas brauciena sacensības. Dubultuzvaru B grupas jauniešu grupā izcīnīja Gusts Lapiņš un Jānis Priedoliņš, 39 kilometrus garo trasi izbraucot 57 minūtēs.

WhatsApp Image 2021 09 13 at 10.48.10

C grupas zēniem, kuri veica 24 kilometrus, piekto vietu izcīnīja Uvis Zvirbulis, savukārt D grupas zēnu sacensībās Edvards Vēvers 15 kilometrus pieveica 31 minūtē, ierindojoties piektajā pozīcijā.

Turpretim sporta distancē, kurā riteņbraucēji distancē pavadīja 49 kilometrus, savā vecuma grupā, “Master 3” grupā, labāko rezultātu uzrādīja kuldīdznieks Ģirts Vēvers. Kuldīdznieks distanci pieveica vienā stundā un 32 minūtēs.