• + 371 63321942

Kuldīgas novada sporta skolas jaunajiem vieglatlētiem veiksmīgs starts Valmierā

Aizvadītajā sestdienā, 18. septembrī, Valmierā norisinājās Valmieras sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā, U12 un U14 grupā. Vairākas godalgotas vietas arī Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņiem.

Kuldīgas novada sporta skolas audzēknis Jānis Rūķis, U14 vecuma grupā, izcīnīja otro vietu šķēpmešanā, ar 38,80 metrus tālu raidījumu labojot arī savu personīgo rekordu. Bronzas medaļu šajās sacensībās ieguva arī cits kuldīdznieks Olivers Reboks, šķēpu raidot nedaudz tālāk par 31 metru.

Vēl J. Rūķis ieguva bronzas godalgu 200 metru skrējienā, finišējot ar laiku 28,51 sekundes, arīdzan uzstādot jaunu personīgo rekordu. Soli no medaļas J. Rūķis palika 60 metru sprintā, ar laiku 8,53 sekundes ierindojoties ceturtajā vietā.

Tikmēr sudraba godalgu 200 metru skrējienā izcīnīja cita Kuldīgas novada sporta skolas audzēkne Nikola Demčenko, kura U14 vecuma grupā, distanci veica 29,06 sekundēs. Turpretim 60 metru sprintā N. Demčenko piektā vieta, finālskrējienā uzrādot laiku 8,72 sekundes.

Soli no medaļas U14 vecuma grupas tāllēkšanas sacensībās palika kuldīdznieks Justs Skuruls, kurš labākajā mēģinājumā aizlēca 4,45 metrus.  Savukārt piekto vietu 600 metru skrējienā, U12 grupā, izcīnīja Harijs Munkevics uzrādot rezultātu divas minūtes un divas sekundes.

Sveicam treneres Zani Andersoni, Ilzi Stukuli, Ievu Skuruli un Sintiju Grišuli ar audzēkņu veiksmīgajiem startiem!