• + 371 63321942
  • sporta.skola@kuldiga.lv

Kuldīgas novada sporta skolas dambretistiem lielisks starts Pasaules jauniešu čempionātā

No 21. - 30. augustam Kraņevo, Bulgārijā, notika Pasaules čempionāts jauniešiem 64 lauciņu dambretē, kurā piedalījās arī divi Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi - Roberts Serpāns un Ramona Serpāne.

Ramona U8 vecuma grupā meitenēm izcīnīja ceturto vietu klasiskajā laika kontrolē un divas piektās vietas ātrspēlē un ātrajā dambretē. Ramona pirmo reizi startēja starptautiskās sacensībās. Līdz šim bija tikai ceļojusi līdzi lielajam brālim līdzjutējas lomā.

Roberts U13 vecuma grupā zēniem izcīnīja piekto vietu ātrajā dambretē, septīto vietu ātrspēlē un devīto vietu klasikā.

Latvijas jaunieši individuāli izcīnīja 26 medaļas - piecas zelta, septiņas sudraba un 14 bronzas godalgas. Savukārt kopvērtējumā Latvijas delegācija izcīnīja otro vietu.