• + 371 63321942

Jaunie vieglatlēti aizvada lieliskas sacensības Rojā

23. septembrī norisinājās Rojas sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā, U10 un U12 vecuma grupās. Sacensībās plašu medaļu klāstu izcīnīja arī Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi.

500 metru skrējienā, U12 grupā, nepārspēts palika Harijs Munkevics, kuram zelts arī tāllēkšanas sacensībās.

Divas zelta medaļas izcīnīja arī Matiass Duburs, kurš U12 vecuma grupā, bija ātrākais 60 metru sprintā un 300 metru skrējienā. 300 metru skrējienā, U10 grupā, bronza citam kuldīdzniekam - Gustavam Vītoliņam.

U12 vecuma grupā zēniem sudrabu pildbumbas mešanā ieguva Jānis Štrāls, bet U12 bumbiņas mešanas disciplīnā otrā vieta Robertam Zemkem.

Savukārt U12 grupas meiteņu sacensībās, 500 metru skrējienā, viss goda pjedestāls mūsu audzēknēm – zelts Elīzai Prūsei, sudrabs Anastasijai Veremejai, bet bronza - Lea Vaitkus. Savukārt tāllēkšanas sacensībās, U12 grupā, bronza Elīzai Prūsei.

Turpretim U10 vecuma grupā, bumbiņas mešanas disciplīnā, labāko trijnieks mūsu puišiem – uzvara Maksimam Kortakam, sudrabs Dāvidm Stefanam Adžī Mērfijam, bet bronza - Jēkabam Pēterim Kalniņam.

500 metru skrējienā, U10 grupā, ātrākie mūsu audzēkņi – zelts Anrijam Libertam, bet sudrabs - Maksimam Kortakam. Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņiem labi sasniegumi arī pildbumbas mešanā – otrā vieta Jēkabam Martinovam, bet trešajā vietā ierindojās Raivo Sermoliņš.

Lieliskus rezultātus U10 vecuma grupā uzstādīja arī mūsu meitenes. Pildbumbas mešanā KNSS audzēknēm viss goda pjedestāls – uzvara Madarai Fībigai, sudrabs Karlīnai Kurzemniecei, bet bronza - Maijai Einbergai. Tāpat labāko trijnieku mūsu audzēknes izcīnīja 500 metru skrējienā. Nepārspēta palika Elizabete Kiršteine, otrais labākais laiks Keitai Līdakai, bet trešā vieta - Undīnei Cīrulei.

Pirmās divas vietas 300 metru skrējienā arī kuldīdzniecēm – uzvara Beātei Krūmiņai, bet sudrabs - Emīlijai Pētersonei. 60 metru sprintā Beātei Krūmiņai sudrabs, bet tāllēkšanā sudrabu izcīnīja Elizabete Kiršteine. Pie zelta medaļas bumbiņas mešanas disciplīnā tika Enija Antoņekova.

Visbeidzot, plašo medaļu klāstu papildināja Dārta Druvaskalna un Justīne Ozollapai, izcīnot zelta un bronzas medaļas bumbiņas mešanas disciplīnā.

Sveicam Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņus ar teicamiem rezultātiem un sakām paldies treneriem Uģim Jocim un Sintijai Grišulei.