• + 371 63321942
  • sporta.skola@kuldiga.lv

Gustam Lapiņam triumfs MTB sacensībās Talsos

26. septembrī Talsos tika aizvadīts Latvijas Valsts mežu kalnu divriteņu maratons, 4. etaps. Uzvaru savā vecuma grupā, M16 grupā, izcīnīja kuldīdznieks Gusts Lapiņš.

“Lielbāta” tautas distancē, kurā sportistiem bija jāveic 33,8 kilometri, kuldīdznieks Gusts Lapiņš bija ātrākais, finišējot ar laiku viena stunda, 23 minūtes un 51 sekunde. Šis rezultāts G. Lapiņam deva bronzas medaļu arī absolūtajā ieskaitē.

M16 vecuma grupā sesto vietu izcīnīja Kuldīgas novada sporta skolas audzēknis Kristers Skrubis, bet desmitā vieta Jānim Priedoliņam. Savukārt M18 vecuma grupā kuldīdznieks Kaspars Ilsjāns ierindojās septītajā pozīcijā.

Kuldīgas novada sporta skolas/”Goldingen Cycling club” vienībai trešā vieta komandu ieskaitē!

Priecājamies par mūsu audzēkņu veiksmīgo startu!