• + 371 63321942

FK Kuldīga/KNSS sagrauj “RTU/Rockets 1” un izcīna ceturto uzvaru sezonā

Dalību Latvijas 1. līgas florbola čempionātā atsākuši FK Kuldīga/KNSS florbolisti, kas savā laukumā ar 15:3 sagrāva “RTU/Rockets” 1 spēlētājus. Šī kuldīdzniekiem bija ceturtā uzvara piecās aizvadītajās spēlēs.

Kuldīdznieki spēli uzsāka lieliski, gūstot trīs bezatbildes vārtus. Ar precīziem metieniem atzīmējās Andis Blinds, Toms Grinkevičs un Rūdolfs Ķīvītis. Lai gan “RTU/Rockets 1” vienus vārtus atguva, tomēr FK Kuldīga atbildēja ar precīzu metienu un pirmais periods beidzās ar rezultātu 4:1.

Otrajā periodā FK Kuldīga florbolisti burtiski sabradāja pretiniekus, astoņas reizes bumbiņu raidot “RTU/Rockets 1” vārtu cietoksnī. Rezultatīvi meta Toms Grinkevičs, Pēteris Birznieks, Krists Bergmanis, Ingmārs Lapčinskis, Elans Vēvers, Gvido Daniels Bondarenko, bet divreiz - Linards Vimbsons.

Trešais periods bija tikai spēles formalitāte, kurā abas vienības kopā guva piecus vārtus, bet graujošu uzvaru ar 15:3 izcīnīja mājinieki. Ar trim rezultativitātes punktiem mačā atzīmējās četri FK Kuldīga/KNSS florbolisti - Svens Lapčinskis (2+1), Gvido Daniels Bondarenko (1+2), Linards Vimbsons (2+1) un Rūdolfs Ķīvītis (1+2).

FK Kuldīga/KNSS turnīra tabulā izvirzījusies pirmajā vietā, 1. līgas Rietumu konferencē, piecos dueļos tiekot pie četriem panākumiem. Nākamo dueli kuldīdznieki aizvadīs piektdien, 26. novembrī, izbraukumā spēkojoties ar FK “JeNo” komandu.