• + 371 63321942
  • sporta.skola@kuldiga.lv

Riteņbraucējiem teicami rezultāti “Biķernieku trases lielajā balvā”

25. augustā Rīgā, lietainos un drēgnos laikapstākļos, norisinājās individuālās riteņbraukšanas sacensības “Biķernieku trases lielā balva 2021”. Lieliski rezultāti arī Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņiem, iegūstot vairākas godalgotas vietas.

B grupā jauniešiem par čempionu tika kronēts kuldīdznieks Gusts Lapiņš, kurš 16,5 kilometru garo distanci, veica 25 minūtēs un 38 sekundēs. Šajā pašā vecuma grupā bronzas godalga citam Kuldīgas novada sporta skolas audzēknim – Kristeram Skrubim. Savukārt piektajā vietā ierindojās mūsu Jānis Priedoliņš.

C grupā zēniem, kuri veica 11 kilometru distanci, otro vietu izcīnīja Kuldīgas novada sporta skolas audzēknis Uvis Zvirbulis, savukārt citam kuldīdzniekam, Kasparam Šabānam, piektā pozīcija, bet devītajā vietā ierindojās mūsu Jānis Stucers.

WhatsApp Image 2021 08 26 at 09.40.32

D grupas zēniem, kuri pieveica 5,5 kilometrus, mūsu Edvardam Vēveram septītā vieta, bet Danilam Zozuļam – astotā.

Dienas otrajā pusē trasē devās arī pieaugušie. 65 kilometru sporta distancē septītā vieta kuldīdzniekam Ričardam Vēveram, bet Arvim Sprudem – 12. pozīcija. Turpretim M3 grupā otro vietu izcīnīja Ģirts Vēvers.