Kuldīgas novada atklātais čempionāts volejbolā

 

2017.gada čempionāts

 Nolikums

 Spēļu kalendārs:

Vīrieši 14.oktobris hallē

1.      11.00           Sporta skola                 -        Kurmāle

2.      12.15           Laimdotas/Deksne       -        Kurmāle

3.      13.30           Sporta skola                 -        Īvande

Sievietes 14.oktobris hallē

1.      11.00          Īvande                           -        Sporta skola

2.      12.15          Skrunda 02                    -        Alsunga

3.      13.30          Alsunga                         -        Skrunda 03

Sievietes 19.oktobris Skrundas vsk. zālē

1.      17.00          Skrunda 02                    -        Skrunda 03

Vīrieši 21.oktobris  hallē

1.      10.00           Īvande                           -        Laimdotas/Deksne

2.      11.15           Alsunga                        -        Kurmāle

3.      12.30           Laimdotas/Deksne       -        Alsunga

4.      13.45           Īvande                           -        Kurmāle

Sievietes 21.oktobris  hallē

1.      10.00          Kuldīga                          -        Kurmāle

2.      11.15          Īvande                           -        Alsunga

3.      12.30          Alsunga                         -        Kuldīga

4.      13.45          Kurmāle                        -        Īvande

Vīrieši 29.oktobris Sporta namā

1.      14.00           Alsunga                        -        Īvande

2.      15.15           Sporta skola                 -        Alsunga

Sievietes 31.oktobris Skrundas vsk. zālē

1.      16.30          Skrunda 03                    -        Kuldīga

2.      17.45          Skrunda 02                    -        Sporta skola

Sievietes 3.novembris hallē

1.      16.30          Sporta skola                 -        Skrunda 03

2.      17.45          Kuldīga                          -        Skrunda 02

Vīrieši 4.novembris hallē

1.      11.00           Laimdotas/Deksne       -        Sporta skola

2.      12.15           Kurmāle                        -        Sporta skola

3.      13.30          Kurmāle                        -        Laimdotas/Deksne

Sievietes 4.novembris  hallē

1.      11.00          Īvande                           -        Kuldīga

2.      12.15          Alsunga                         -        Kurmāle

Sievietes 12.novembris hallē

1.      10.00          Alsunga                         -        Sporta skola

2.      11.15          Kurmāle                        -        Skrunda 03

3.      12.30          Īvande                           -        Skrunda 02

Sievietes 17.novembris hallē

1.      17.00          Kuldīga                          -        Sporta skola

Vīrieši 20.novembris hallē

1.      11.00           Laimdotas/Deksne       -        Īvande

2.      12.15           Alsunga                        -        Kurmāle

3.      13.30           Kurmāle                        -        Īvande

Sievietes 20.novembris  hallē

1.      11.00          Kurmāle                        -        Skrunda 02

2.      12.15          Īvande                           -        Skrunda 03

3.      13.30          Kurmāle                        -        Sporta skola

Vīrieši 25.novembris Sporta nams

1.      11.00           Sporta skola                 -        Īvande

2.      12.15          Sporta skola                 -        Alsunga                       

Fināls vīrieši, sievietes 2.decembris hallē

1.      11.00           1-4             

2.      12.15           2-3

3.      13.30           Z1-Z2 par 3.-4.vietu

4.      14.45           U1-U2 par 1.-2.vietu

Apbalvošana

tabula viriesi 2017 page0001

 

 2016.gada čempionāts

tabula volejbols viriesi 2016.07.11 1 page0001 1

 

tabula volejbols sievietes 2016.07.11 1 page0001