Laureātu saraksts 2015

KULDĪGAS NOVADA ''SPORTA LAUREĀTS 2015''

Kuldīgā, Kultūras centrā 2016.gada 22.janvārī 19.00

Nr. Vārds,uzvārds Sporta veids Izcīnītā vieta, sacensības

Dalība  Eiropas un Pasaules oficiālajos  čempionātos 

1 Jānis Šmēdiņs
''Kuldīgas novada Gada sportists 2015''

pludmales volejbols
1.vieta Eiropas čempionātā,
5.,9.,9.,9.v. GRAND SLAM posmos,
1.,1.,3.,9.,9. vieta OPEN posmos,
5.vieta FIVB (Starptautiskās Volejbola federācijas) Pasaules rangā,
3.v. CEV SATELLITE posmā
2 Andris Šmēdiņš
pludmales volejbols
J.Šmēdiņa treneris
3 Māris Rozentāls spēkavīru sports Eiropas čempions svara kategorijā līdz 105 kg
4 Ingus Leja Svarbumbu sports - Garais cikls svara kategorijā virs 95kg 3.vieta 2015 gada Pasaules čempionātā svarbumbu celšanā Dublinā 28.11.2015
Svarbumbu sports - Divcīņa svara kategorijā virs 105kg 2.vieta 2015 gada Latvijas čempionātā svarbumbu celšanā Rīgā 5.12.2015
Svarbumbu sports - 2015 gada Latvijas kausu kopvērtējums līdz 105kg 2.vieta 6 kausa posmu kopvērtējumā 
5 Krists Neilands Riteņbraukšana 15.vieta Eiropas čemionātā U-23   , 24.viet Pasaules čempionātā U-23  
1.vieta Latvijas čempionātā individuālajā braucienā  U-23 
1.vieta Latvijas čempionātā grupas braucienā   U-23  
Latvijas U-23 izlases dalībnieks
6 Dainis Stepe militārā daudzcīņa 33.Pasaules čempionātā
15.vieta Eiropas čempionātā
1.vieta Baltijas čempionātā
7 Uģis Jocis vieglatlētika 17.vieta Eiropas čempionātā,Latvijas izlases dalībnieks
8 Ralfs Reinfelds motokross 13.vieta Eiropas čempionātā kopvērtējumā
9 Māris Lancmanis pludmales volejbols 17.vieta Eiropas čempionātā U-22 

Latvijas izlases dalībnieki

1 Gatis Rožkalns Futbols Eiropas minifutbola čempionāts "miniEURO2015"
Telpu futbols,futbols 3.vieta - LTFA Latvijas 1.līgas čempionātā;2.vieta LFF 2.līgas čempionātā
2 Guntars Rumbenieks Futbols Eiropas minifutbola čempionāts "miniEURO2015"
Telpu futbols,futbols 3.vieta - LTFA Latvijas 1.līgas čempionātā;2.vieta LFF 2.līgas čempionātā
3 Kaspars Rasmanis Futbols Eiropas minifutbola čempionāts "miniEURO2015"
Telpu futbols,futbols 3.vieta - LTFA Latvijas 1.līgas čempionātā;2.vieta LFF 2.līgas čempionātā
4 Viesturs Lukševics Riteņbraukšana UCI 1.2 Odesas GranPri 3 vieta,  UCI 2.2. Polijas d.d. 6 vieta,
UCI 2.1 Igaunijas tūre 1 vieta kalna karaļa vērtējumā
UCI 2.1  Ķīna  5 vieta kalna karaļa vērtējumā
5 Aiva Baumane lakross 8.vieta Eiropas čempionātā

1.-3.vieta Latvijas Republikas oficiālajos čempionātos ,pārstāvot Kuldīgas novadu

1 Kristaps Bērziņš vieglatlētika 1.vieta Latvijas čempionātā maratonā
2 Aigars Tīdmanis autosports 1.vieta LČ rallijsprintā klasika 3000 klasē 
3 Gundars Tīdmanis autosports 1.vieta LČ rallija supersprintā RWD klasē
4 Mārtiņš Jocis vieglatlētika 2.vieta LČ 10 km  šosejas skrējienā
5 Edgars Andersons spēkavīru sports 2.vieta Latvijas čempionātā pāru sacensībās
6 Jānis Šleckus spēkavīru sports 2.vieta Latvijas čempionātā pāru sacensībās
7 Oskars Martužans spēkavīru sports 2.vieta Latvijas čempionātā finālā
8 Valdis Kalējs stenda šaušana 2.vieta Latvijas čempionātā
9 Mudīte Vīgante novuss 2.vieta LR dubultspēļu čempionātā
10 Ilze Dziesma novuss 2.vieta LR komandu čempionātā 
11 Ilze Čakle novuss 2.vieta LR komandu čempionātā 
12 Inese Mūrniece novuss 2.vieta LR komandu čempionātā 
13 Biruta Leikarte novuss 2.vieta LR komandu čempionātā 
14 Anita Leja novuss 2.vieta LR komandu čempionātā;2. vieta LR dubultspēļu čempionātā 
15 Artūrs Aleksandravičus svaru bumbu celšana   3.vieta LČ  kategorijā līdz 68 kg
16 Agnese Megne Volejbols 1.vieta LVF 1.līgas čempionātā
17 Ingrīda Zauere Volejbols 1.vieta LVF 1.līgas čempionātā
18 Elva Andersone Volejbols 1.vieta LVF 1.līgas čempionātā
19 Ieva Inovska Volejbols 1.vieta LVF 1.līgas čempionātā
20 Baiba Kazakova Volejbols 1.vieta LVF 1.līgas čempionātā
21 Daira Zauere Volejbols 1.vieta LVF 1.līgas čempionātā
22 Anete Astaševska Volejbols 1.vieta LVF 1.līgas čempionātā
23 Ilze Skrastiņa Volejbols 1.vieta LVF 1.līgas čempionātā
24 Ieva Ņečiporuka Volejbols 1.vieta LVF 1.līgas čempionātā
25 Māra Pucena Šahs 2.vieta Latvijas komandu čempionātā 1.līgā 
26 Marta Kāne Šahs 2.vieta Latvijas komandu čempionātā 1.līgā 
27 Arturs Feldmanis Šahs 2.vieta Latvijas komandu čempionātā 1.līgā 
28 Gunārs Gertners Šahs 2.vieta Latvijas komandu čempionātā 1.līgā 
29 Artūrs Šternbergs telpu futbols 3.vieta - LTFA Latvijas 1.līgas čempionātā;
futbols 2.vieta LFF 2.līgas čempionātā
30 Gatis Jirgensons telpu futbols 3.vieta - LTFA Latvijas 1.līgas čempionātā;
futbols 2.vieta LFF 2.līgas čempionātā
31 Toms Egle telpu futbols 3.vieta - LTFA Latvijas 1.līgas čempionātā;
futbols 2.vieta LFF 2.līgas čempionātā
32 Gatis Šusters telpu futbols 3.vieta - LTFA Latvijas 1.līgas čempionātā;
futbols 2.vieta LFF 2.līgas čempionātā
33 Artūrs Liepiņš telpu futbols 3.vieta - LTFA Latvijas 1.līgas čempionātā;
futbols 2.vieta LFF 2.līgas čempionātā
34 Maksims Rudskojs telpu futbols 3.vieta - LTFA Latvijas 1.līgas čempionātā
35 Dāvis Fjodorovs telpu futbols 3.vieta - LTFA Latvijas 1.līgas čempionātā
36 Raitis Grablovskis telpu futbols 3.vieta - LTFA Latvijas 1.līgas čempionātā
37 Kristaps Priedēns telpu futbols 3.vieta - LTFA Latvijas 1.līgas čempionātā
38 Andris Treimanis telpu futbols 3.vieta - LTFA Latvijas 1.līgas čempionātā
39 Oskars Priedēns telpu futbols 3.vieta - LTFA Latvijas 1.līgas čempionātā
40 Elvis Beloborodovs telpu futbols 3.vieta - LTFA Latvijas 1.līgas čempionātā
41 Toms Rozentāls telpu futbols 3.vieta - LTFA Latvijas 1.līgas čempionātā
42 Māris Tilgalis futbols 2.vieta - LFF Latvijas 2.līgas futbola čempionātā
43 Guntars Pirtnieks futbols 2.vieta - LFF Latvijas 2.līgas futbola čempionātā
44 Gunārs Jēkabsons futbols 2.vieta - LFF Latvijas 2.līgas futbola čempionātā
45 Sendijs Sakalovskis futbols 2.vieta - LFF Latvijas 2.līgas futbola čempionātā
46 Artūrs Cīrulis futbols 2.vieta - LFF Latvijas 2.līgas futbola čempionātā
47 Artūrs Alkšņuzariņš futbols 2.vieta - LFF Latvijas 2.līgas futbola čempionātā
48 Juris Gerasimuks futbols 2.vieta - LFF Latvijas 2.līgas futbola čempionātā
49 Zigmunds Dvarons FC NIKERS komandas vadītājs
sporta atbalstītājs
 
50 Ivars Šuvalovs galda teniss 1.vieta Latvijas komandu čempionatā 2.līgā
51 Edgars Skore galda teniss 1.vieta Latvijas komandu čempionatā 2.līgā
52 Nauris Solodovs galda teniss 1.vieta Latvijas komandu čempionatā 2.līgā
53 Uģis Jansons galda teniss 1.vieta Latvijas komandu čempionatā 2.līgā

Dalība sporta veterānu ,Baltijas,Eiropas un Pasaules oficiālajos  čempionātos , sporta spēlēs 

1 Jānis Bruzinskis Riteņbraukšana 16 .vieta Pasaules čempionātā veterāniem,1.vieta Latvijas veterānu čempionātā
2 Aigars Zvingulis Riteņbraukšana 54. vieta Pasaules čempionātā veterāniem,1.vieta Latvijas veterānu čempionātā
3 Ģirts Vēvers Riteņbraukšana 24. vieta Pasaules čempionātā veterāniem,1.vieta Latvijas veterānu čempionātā
4 Arvis Sprude Riteņbraukšana piedalījās Pasaules čempionātā amatieriem;
Latvijas amatieru ranga uzvarētājs
5 Tamāra Vilerte Šahs 3.vieta Pasaules senioru komandu čempionātā
6 Sergejs Ļeonovs Pankrations 2.vieta 1ST OPEN EUROPEAN PANGRATION CUP 2015 (-64 WEIGHT)
7 Pēteris Īvāns Rogainings 7.vieta Eiropas čempionātā MV (vīriešu veterānu) grupā
taku orientēšanās 3.vieta LČ taku orientēšanās PreO distancē

1.vieta Latvijas Sporta Veterānu Savienības 52.sporta spēlēs,Latvijas Republikas sporta veterānu oficiālajos čempionātos, pārstāvot Kuldīgas novadu

1 Līga Virbule orientēšanās sports 1.vieta LČ vidējā distancē S45 grupā
1.vieta LČ sprintā S45 grupā
1.vieta LČ garajā distancē S45 grupā
1.vieta LSVS  52.sporta spēlēs S45 grupā
2 Odeta Turka orientēšanās sports 1.vieta LČ sprintā S50 grupā
1.vieta LSVS 52.sporta spēlēs S50 grupā
3 Jānis Turks orientēšanās sports 1.vieta LČ vidējā distancē V60 grupā
1.vieta LČ sprintā V60 grupā
1.vieta LČ garajā distancē V60 grupā
1.vieta LČ pagarinātajā distancē V60 grupā
1.vieta LČ nakts orientēšanās V60 grupā
4 Arvīds Teteris orientēšanās sports 1.vieta LČ vidējā distancē V75 grupā
5 Jānis Pommers orientēšanās sports 1.vieta  garajā distancē V80 grupā
6 Arvīds Gustovskis vieglatlētika 1.vieta diska mešanā V 80+ grupā
7 Roberts Blumbergs vieglatlētika 1.vieta diska mešanā V55+ grupā
8 Guntis Sedliņš vieglatlētika 1.vieta 400 m skrējienā V50+ grupā
9 Arvīds Šefanovskis vieglatlētika 1.vieta 3,5,10 km  soļošanā V60+ grupā
10 Ludmila Joce vieglatlētika 1.vieta LČ pusmaratonā S50 + grupā
1.vieta LČ 800 m un 3000 m skrējienā S50+ grupā

Nominācijas 2015

Nr. Nominācija Vārds,uzvārds Organizācija
1 Mūža ieguldījums sportā Alberts Leimanis vieglatlētikas treneris
2 Sporta organizators  Ilze Stukule Kuldīgas NSS sporta organizatore par starptautisko sacensību ''Katrīnas kauss'' organizēšanu vieglatlētikā
3 Sporta klubs Rozental Team spēkavīru sports
4 Sporta atbalstītājs  Ģirts Vēvers  Vēvers SIA
5 Sporta atbalstītājs  Mārcis Martinovs MKM mežs SIA
6 Sporta atbalstītājs  Arturs Cimoška SIA Agrotehnika
Adrese

Tālrunis: + 371 63321942
Fskss : + 371 63321949
E-pasts: kuldiga.sp.skola@inbox.lv
Dzirnavu 13, Kuldīga, LV-3301