Laureātu saraksts 2016

KULDĪGAS NOVADA ''SPORTA LAUREĀTS  2016''

Nominācijas 2016

Gada sportists Jānis Šmēdiņš pludmales volejbolists
Gada treneris Andris Šmēdiņš pludmales volejbolista Jāņa Šmēdiņa treneris
Mūža ieguldījums sportā Jānis Rūtiņš dambretists, grāmatas ''KOMPOZĪCIJAS 64 lauciņu dambretē . MINIATŪRAS" līdzautors
Sporta klubs deju un fitnesa studija ''VIVA Fitness'' vadītāja Jeļena Miezīte
Tautas sporta pasākums 15. Turlavas skrējiens organizatore Džanita Freija

Dalība  Eiropas un Pasaules oficiālajos  čempionātos 

 

Spēkavīru sports   
Māris Rozentāls          
Edgars Andersons
Jānis Šleckus
Oskars Martužans
Svaru bumbu celšana Ingus Leja 
Stenda šaušana Valdis Kalējs
Riteņbraukšana Krists Neilands
Militārā pieccīņa Dainis Stepe
Motokross Ralfs Reinfelds

 

 

 

 

 

Minifutbols un telpu futbols               
Gatis Rožkalns (Latvijas labākais pludmales futbolists 2016.gadā)
Artūrs Šternbergs              
Aleksis Bosjanoks
Artūrs Liepiņš
Guntars Rumbenieks
Kristaps Priedēns
Maksims Rudskojs
Ričards Vēvers
Renārs Pastars
Gatis Šusters
Deniss Vitkovskis
Gatis Jirgensons
Kristers Ābele
Niklāvs Dvarons
Uģis Grīniņš  (komandas ārsts)
Zigmunds Dvarons  (komandas vadītājs)

1.-3.vieta Latvijas Republikas oficiālajos čempionātos ,1.-6.vieta Latvijas IV Olimpiādē 

 

Ugunsdzēsības sports    
Aleksandrs Štefaņuks                                      
Einārs Jonelis
Mārtiņš Ēriks Sokolovskis
Artūrs Alkšņuzariņš
Jānis Maigonis Jakovļevs
Orientēšanās sports un
 vieglatlētika
Kristaps Bērziņš
Vieglatlētika Uģis Jocis
Novuss Anita  Leja
  Aigars Aleksandrovs
Kikbokss Igors Afļitunovs
Riteņbraukšana Viesturs Lukševics
Pludmales volejbols  Toms Šmēdiņš
Aleksandrs Solovejs
Šahs Nellija Maklakova
Galda teniss  Jānis Avdjukēvičs
Leonīds Temjaševs
Pauerliftings Edgars Peterlevics

 

 

 

Telpu futbols         
Toms Egle
Kaspars Rasmanis
Dāvis Fjodorovs
Raitis Grablovskis
Toms Rozentāls
Uģis Moncevičs 
Andis Grundmanis
Ginters Liepiņš
Artūrs Cīrulis
Jānis Skābardis

 

 

 

Volejbols           
Edvarts Buivids
Mārtiņš Gecs
Kaspars Gertners
Māris Grīnbergs
Reinis Grīnbergs
Viktors Koržeņēvics
Māris Lancmanis
Agris Leitis
Toms Prokofjevs
Gatis Slavēns
Vlads Smirnovs
Nauris Sokolovskis (komandas treneris)

Latvijas izlases dalībnieki

Volejbols Linda Jakobsone  

Dalība sporta veterānu ,Baltijas,Eiropas un Pasaules oficiālajos  čempionātos , sporta spēlēs 

 

Rogainings  
Jānis Pētersons         
Pēteris Īvāns
Inese Midrijāne

 

Riteņbraukšana   
Aigars Zvingulis
Jānis Bruzinskis
Ģirts Vēvers
Arvis Sprude
Šahs Tamāra Vilerte

1.vieta Latvijas Sporta Veterānu Savienības 53.sporta spēlēs,Latvijas Republikas sporta veterānu

oficiālajos čempionātos

 

Vieglatlētika   
Ance Bikse           
Vilma Gregore
Zenta Jēgere
Ludmila Joce

 

Orientēšanās sports    
Jānis Pommers
Arvīds Teteris
Līga Virbule
Odeta Turka
Skaidrīte Otaņķe
Šahs Ilze Burkevica

Sporta atbalstītāji 2016

"WIDE FOREST" SIA               
'Simra'' SIA
'Būvfirma INBUV'' SIA
'GENUS'' SIA
'MKM mežs'' SIA
'Rietumu nafta'' SIA
'Vēvers'' SIA
Adrese

Tālrunis: + 371 63321942
Fskss : + 371 63321949
E-pasts: kuldiga.sp.skola@inbox.lv
Dzirnavu 13, Kuldīga, LV-3301