Bigbank SKRIEN LATVIJA šogad svētku noskaņās

Mans skrejiens Latvija 1200x1500 BBSL logo

Līdzās bagātīgai kultūras programmai visa 2018. gada garumā, svinot un atzīmējot valsts apaļo jubileju, arī Latvijā lielākais skriešanas seriāls Bigbank Skrien Latvija aktīva dzīvesveida cienītājiem piedāvās pavisam īpašā veidā sagādāt sev svētkus un neaizmirstamas emocijas astoņu skrējienu ietvaros.

Jauna distance - Mans skrējiens Latvijai

Akcija Mans skrējiens Latvijai, organizēta sadarbībā ar Latvijas Sporta Federāciju padomi, notiks visās skriešanas seriāla posmu pilsētās no marta līdz pat oktobrim  - Liepājā, Daugavpilī, Rēzeknē, Ventspilī, Jelgavā, Kuldīgā, Valmierā un Siguldā. Tā būs jauna, unikāla un nebijusi distance, apmēram divu kilometru garumā, kuru veikt aicināta ikviena ģimene, kā arī individuāli skrējēji. Trase un starta laiks būs atšķirīgi no pārējām sacensību distancēm un tiks veidota īpaši patriotiskās noskaņās. Tādējādi, ikvienam skriešanas seriāla dalībniekam būs iespēja izbaudīt valsts simtgades svinību atmosfēru un veikt kā savu izvēlēto sacensību distanci, tā arī akcijas skrējienu. Lai skrējienu padarītu vēl emocionālāku, dalībnieki aicināti tajā piedalīties, izvēloties ekipējumu mūsu valsts spēka krāsās -  baltā un karmīnsarkanā. Organizatori arī piedāvās pasākuma norises vietā iegādāties specializētos T - kreklus un veikt to apdruku katra konkrētā posma laikā. Pēc pirmā akcijas skrējiena Liepājā - ikviens tiks cienāts ar īpašu simtgades torti.  Par īpašiem pārsteigumiem būs parūpējušās arī pārējās pilsētas, taču pagaidām, saglabājot intrigu, tos neatklāj.

 

Reģistrācija

Reģistrācijas maksa akcijas skrējienam - 3 EUR, bet tiem, kas jau reģistrējušies kādai citai sacensību distancei - 1 EUR.

 

Īpašas medaļas visos posmos

Tāpat kā līdz šim, kā apliecinājumu par paveikto, skriešanas seriāla dalībnieki pēc katra šķērsotā finiša saņems piemiņas medaļu. Taču šogad tās būs īsts mākslas darbs - medaļu dizainu izstrādājis un realizējis Latvijas Mākslas akadēmijas maģistra students un pieredzes bagāts mākslinieks Kristaps Andersons. Starp viņa dižākajiem veikumiem jāatzīmē Izcilības balvas kultūrā 2016 balvu izveidi. Arī Staro Rīga gaismas objekts uz Saeimas nama fasādes - vairāk kā 3 metrus garais Brīvības pieminekļa siluets ierindojams Kristapa meistardarbu sarakstā. Šī gada Bigbank Skrien medaļu dizains būs katrai pilsētai unikāls un to mākslinicieskais vēstījums atgādinās par katras vietas pamatvērtībām.

Bigbank Skrien Latvija 2018. gaada sezonas sacensību kalendārs

7. aprīlis - Liepājas pusmaratons

29. aprīlis - Daugavspils pusmaratons

27. maijs - Rēzeknes pusmaratons

16.-17. jūnijs Ventspils Piedzīvojumu parka maratons

14. jūlijs - Jelgavas Nakts pusmaratons

11.augusts - Kuldīgas pusmaratons

16. septembris - Valmieras maratons

13. oktobris - Siguldas pusmaratons

 

Aktuālā informācija, jaunumi un reģistrācija skrējieniem - www.bigbankskrienlatvija.lv

 

Informāciju sagatavoja:

Sintija Melne

Bigbank Skrie Latvija

Komunikācijas speciāliste