2015./2016. mācību gads

2015. - 2016. gada skolu sacensību kalendārs un rezultāti

KULDĪGAS NOVADA ATKLĀTĀS SKOLĒNU SACENSĪBAS SPORTĀ 

1.   Mērķis un uzdevumi.

  • Veicināt sporta attīstību mācību iestādēs, kā arī skolēnu vispusīgu attīstību.
  • Iesaistīt skolēnus regulārās sporta nodarbībās, pilnveidot sacensību sistēmu.
  • Organizēt sporta sacensības dažādos sporta veidos starp novada un kaimiņu novadu skolām.  Noskaidrot un atbalstīt labākās un aktīvākās skolas, sporta skolotājus un audzēkņus.

2.   Apbalvošana.

  • Katru sacensību uzvarētājus apbalvo ar attiecīgās pakāpes diplomiem un medaļām.
  • Pavasara krosa /1996.- 2003./, Jauno vieglatlētu daudzcīņas / 2004.-2007./ uzvarētājus apbalvo ar naudas prēmijām
  • Pilsētas skolām nav atļauts iekļaut komandā spēlētājus no jaunākām vecuma grupām!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!  Ja pieteikums nav nosūtīts līdz norādītajam laikam, organizatori var atteikt startu komandai vai dalībniekiem. Par komandas savlaicīgu un pareizu pieteikšanos atbildīgs sporta skolotājs

Uz katrām individuālajām sacensibām vārdiskā sastāva pieteikumi jāiesūta NE VĒLĀK KĀ pirmdienā līdz plkst.12.00 /attiecīgi pirms sacensībām - UZ NORĀDĪTO ADRESI.... /Iepriekšējā pieteikšanās komandu sacensībām - līdz piektdienai plkst.13.00

 Noteikumi.

  • katrās sacensībās vērtēšana notiek pēc attiecīgā sporta veida nolikuma.
  • Komandu sacensībās jāstartē vienādas krāsas sporta formās
  • Nav atļauts piedalīties sacensībās, ja komanda  vai dalībnieks ierodas bez skolotāja un  bez pieteikuma. 

 

Nr.

 

Sacensību nosaukums

 

Dz.gadi

 

Datums, laiks

 

Vieta

 

 

Atbildīgais

 1.

Vieglatlētika 

1996-1999

2000-2001

2002-2003

Rezultāti

15.septembris

10:00

 Ēdoles pamatskola

 Ēdole

L.Kaminska

 2.

 Riteņbraukšana

1996-1999

2000-2001

2002-2003

2004-2005

Rezultāti

 22.septembris

10:00

 Krauļu priedes

 M.Maļinovskis, sporta skola

 3.

 Olimpiskā diena

 visiem

 25.septembris

 Manēža 

 A.Kimbors,

sporta skola

 4.

 Futbols

 2002-2003

2004-2005

Rezultāti

 29.septembris

10:00

 A.Grundmaņa pilsētas stadions 

 G.Treimanis

sporta skola

 1996-1999

2000-2001

Rezultāti

 6.oktobris

10:00 

 5.

 Veiklības stafetes

 2004-2005

2006-2007

Rezultāti

 10.novembris

 Manēža

 Ie.Skurule

sporta skola

 6.

Basketbols

2000-2001

Rezultāti

24.novembris

10:00 

Zēni Virkas ielā

Meitenes - 2.vsk

KCV

Kuldīgas 2.vsk

2002-2003

Rezultāti

1.decembris

10:00

Zēni - Virkas ielā

meitenes - manēžā

Kuldīgas pamatskola,

KCV

1996-1999

Rezultāti

8.decembris

10:00

Zēni - Virkas ielā

Meitenes - 2.vidusskolā

Ģimnāzija,

Kuldīgas 2.vsk.

 7.

 Sacensības pirmskolas izglītības iestādēm

 Sagatav. Grupa

2009

 9.decembris

 manēža

 Ie.Skurule,

sporta skola

 8. 

 Šahs

 2000-2004

2005-2008

 12.janvāris

10:00

 Liepājas ielā 14, KNSS šaha nodaļā

 G.Gertners,

Sporta skola

 9.

 Tautas bumba

 2004-2006

Rezultāti

 19.janvāris

 Halle, Piltenes iela

Ēdole, mazās skolas

 KMHZvsk

J.Jerumanis 

Ēdoles pamatskola, L.Kaminska

 10.

 Vieglatlētika telpās,

1996-1999

2000-2001

2002-2003

Rezultāti

 26.janvāris

10:00

 Manēža

 A.Lancmane, KCV

 11.

 „Lāses kauss" volejbolā

1996- 1999

2000-2003 

 2.februāris

10:00

 halle

 I.Šneidere, sporta skola

 12.

 Galda teniss

1996-1999

2000-2001

2002-2003

2004-2006 

 16.februāris

10:00

 halle 

 L.Temjaševs, sporta skola

 13.

Jauno vieglatlētu daudzcīņas

OLIMPIĀDE

2004-2005

2006-2007

Rezultāti

22.marts

10:00

Manēža

KMHZvsk, R.Blumbergs

14.

 Florbols

 1997-1999

Rezultāti

2000-2003

Rezultāti

2004-2007

Rezultāti

8.marts

10:00

5.aprīlis

10:00

12.aprīlis
10:00

 halle

 I.Solomahins, sporta skola

 15.

 Orientēšanās

 1996-1999

2000-2001

2002-2005

Rezultāti

 19.aprīlis

10:00

 Krauļu priedes

 O.Turka

I.Stukule, sporta skola

 16.

 Jauno satiksmes dalībnieku sacensības

 2004 un jaunāki

 20.aprīlis

11:00

 manēža

 A.Pinkulis

CSDD, sporta skola

 17.

 Pavasara kross

OLIMPIĀDE

 1996-1999

2000-2001

2002-2003

2004-2005

2006-2007

Rezultāti

 26.aprīlis

10:00

 Krauļu priedes

 I.Stukule, sporta skola

 18.

Olimpisko stafešu skrējieni

  1996-1999

2000-2001

2002-2003

2004-2005

2006-2007

Rezultāti

 3.maijs

10:00

 Kuldīgas pilsētas estrāde

 Ie.Skurule, sporta skola

 19.

 Jauno vieglatlētu sacensības

 

 

 2004-2005

2006-2007

Rezultāti

 17.maijs

10:00

 Alsungas vidusskola

 Alsungas vidusskola

Adrese

Tālrunis: + 371 63321942
Fskss : + 371 63321949
E-pasts: kuldiga.sp.skola@inbox.lv
Dzirnavu 13, Kuldīga, LV-3301