Laureātu saraksts 2016

Sasniegumi jaunatnes sportā Kuldīgas novadā  2016.gadā

Piedalījušies Eiropas, Pasaules čempionātos

Nr.

Vārds , uzvārds

Sporta veids

Sasniegumi sportā 2016.gadā (izcīnītā vieta, sacensību nosaukums)

1 Kristaps Šmits Pludmales volejbols 3.vieta Pasaules čempionātā U-19 grupā;
4.vieta Eiropas čempionātā U-20 grupā;
vieta Eiropas čempionātā U-21;
1.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā U-19 grupā
Volejbols Latvijas izlases dalībnieks;
2.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā U-19 grupā
2 Paula Nikola Ņečiporuka Pludmales volejbols 5.vieta Pasaules čempionātā U-19 grupā;
5.vieta Latvijas IV Olimpiādē 
Volejbols Latvijas izlases dalībniece;
2.vieta Eiropas čempionātā 2.kārtā  U-19 grupā;
4.vieta Eiropas čempionātā 3.kārtā U-19 grupā;
2.vieta Latvijas čempionātā volejbolā sievietēm
3 Anija Jurdža Pludmales volejbols 17.vieta Eiropas čempionātā U-18 grupā;
Pasaules čempionātā U-19 grupā;
5.vieta Latvijas IV Olimpiādē
Volejbols Latvijas izlases dalībniece;
2.vieta Eiropas čempionātā 2.kārtā  U-19 grupā;
4.vieta Eiropas čempionātā 3.kārtā U-19 grupā;
2.vieta Latvijas čempionātā volejbolā sievietēm;
2.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā U-17 grupā
4 Jānis Jansons Pludmales volejbols 17.vieta Eiropas čempionātā U-18 grupā;
Volejbols Latvijas izlases dalībnieks;
1.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā U-16 grupā
5 Kristaps Pelčers Riteņbraukšana Dalība Eiropas čempionātā, Latvijas čempionātā 2.vieta grupas braucienā un kritērija barucienā
Junioru izlases dalībnieks
6 Mārcis Kalniņš Riteņbraukšana Dalība Eiropas čempionātā, Latvijas čempionātā 1.vieta grupas braucienā un 3.v individuālajā braucienā
7 Mārtiņš Enests Pilders Jāšanas sports, konkūrs 12.;4. vieta CSI2*-W, CSIYH1*, CSIU25-A - Saku Suurhall, Tallinn, Estonia
7.vieta Latvijas ziemas čempionātā
8 Alekss Ļeonovs Kikbokss(low-kick) 2 vieta Pasaules čemp. Kadetiem un junioriem WAKO (Dublin.Irija)
Latvijas izlases dalībnieks WAKO
Kick-light 1,vieta Latvijas čempionātā -47 kg
9 Māris Didžus Kikbokss(k-1) 3,vietaHungarian Kickboxing Budapest 2016 (starptautiskais Cemp.kikboksa Wako)
Latvijas izlases dalībnieks WAKO
Low-kick 1. vieta Latvijas čempionātā -60 kg
10 Dāvis Biksons Ugunsdzēsības sports Pasaules čemp. - 19. v. āķkāpnēs, 17.v.100m šķēršļu joslā, 7.v. 4x100m stafetē, 7.v. Izvēršanās kaujai.
Latvijas izlases dalībnieks,Baltijas valstu čemp.3.v.100m šķēršļu joslā, 2. v. āķkāpnēs, 2.v. Izvēršanās kaujai.
2. v. Latvijas čempionātā āķkāpnēs, 2.v. 4x100m stafetē,  1.v. Izvēršanās kaujai.
11 Guntars Linde Ugunsdzēsības sports Pasaules čemp. - 23. v. āķkāpnēs, 16.v.100m šķēršļu joslā, 7.v. Izvēršanās kaujai.
Latvijas izlases dalībnieks Baltijas valstu čemp.4.v.100m šķēršļu joslā, 5. v. āķkāpnēs, ,,Paide torn" starpt. sacensībās 3.v. āķkāpnēs
3.v. Latvijas čempionātā 100m šķēršļu joslā, 2. v. āķkāpnēs, 2.v. 4x100m stafetē,  1.v. Izvēršanās kaujai.
12 Dāvids Benderskis Dambrete Pasaules Čempionātā  junioriem 64l.d.11.v. pamatturn.,8.v. ātrajā dambretē,Latvijas Čempionatā  junioriem  64l.d.2.v. pamatt.,1.v.ātrājā dambr.,2.v.ātrspēlē

Latvijas izlases dalībnieki

1 Rūdolfs Ķīvītis Florbols                             
2 Roberts Bambāns Florbols
3 Inga Birzniece Galda teniss
4 Viktorija Poriņa Galda teniss
5 Kristaps Gebauers Galda teniss
6 Mārtiņš Kuršinskis Galda teniss
7 Markuss Sīlis Galda teniss
8 Kārlis Gebauers Galda teniss
9 Arvis Rendors Riteņbraukšana
10 Ulvis Horens Korbergs Riteņbraukšana
11 Arno Ķikurs Riteņbraukšana
12 Niks Samauskis Vieglatlētika
13 Mikus Pētersons Vieglatlētika
14 Kristians Skuruls Vieglatlētika
15 Lelde Mieze Vieglatlētika
16 Ērika Jēkabsone Vieglatlētika
17 Monta Jankovska Vieglatlētika
18 Petra Ņečiporuka Volejbols
19 Rūta Linde Volejbols
20 Agija Ankevica Volejbols
21 Kristers Vēzis Volejbols
22 Igors Bolsunovskis Volejbols
23 Mārtiņš Gecs Volejbols
24 Kārlis Kliemanis Volejbols
25 Roberts Špiguns Ugunsdzēsības sports
26 Elza Garokalna Dambrete
27 Justīne Ansone Dambrete
28 Artis Rancāns Dambrete

Izcīnījuši 1.-3.vietu Latvijas čempionātā

1 Madars Kerijs Florbols                                                                                                 
2 Ģirts Zirnis Florbols
3 Edmunds Alksniņš Florbols
4 Alekss Plāts Florbols
5 Elans Vēvers Florbols
6 Arvis Feldmanis Florbols
7 Toms Grinkevičš Florbols
8 Aivis Turluts Florbols
9 Rems Trubins Florbols
10 Ričards Zariņš Florbols
11 Mikuss Prenslavs Florbols
12 Ģirts Zīle Florbols
13 Viesturs Vīksna Florbols
14 Valts Vaivads Florbols
15 Rainers Ķīķers Florbols
16 Pauls Pujāts Florbols
17 Mārcis Kronlaks Florbols
18 Āris Incenbergs Galda teniss
19 Ints Brēdiķis Galda teniss
20 Anrijs Svilpis Galda teniss
21 Nika Plivča Galda teniss
22 Nika Bondare Galda teniss
23 Eduards Kuzmins  K-1
24 Ralfs Slipiņš Novuss
25 Valdis Fjodorovs Novuss
26 Lolita Fjodorova Novuss
27 Laura Baumane Novuss
28 Elinda Kravinska Šahs
29 Kristīne Grīnberga Vieglatlētika
30 Aleksis Meļņiks Vieglatlētika
31 Krists Stepanovs Vieglatlētika
32 Liene Daškevica Vieglatlētika
33 Annija Alkšare Vieglatlētika
34 Madara Matrevica Vieglatlētika
35 Santa Mūrniece Vieglatlētika
36 Janeks Rumbergs Vieglatlētika
37 Līva Jakobsone Vieglatlētika
38 Krista Brasla Vieglatlētika
39 Ralfs Kristers Zirnis Vieglatlētika
40 Pauls Purviņš  Vieglatlētika
41 Annija Paula Ansone Vieglatlētika
42 Alise Dorbe Volejbols
43 Beāte Paula Rudzīte Volejbols
44 Dina Keisija Hausmane Volejbols
45 Nikola Kerena Volejbols
46 Dārta Meija Volejbols
47 Beāte Bauermeistare Volejbols
48 Ariana Freiberga Volejbols
49 Samanta Ruņģevica Volejbols
50 Alise Mestere Volejbols
51 Laura Reine Volejbols
52 Una Kazakova Volejbols
53 Klāvs Līdaks Volejbols
54 Kristians Milzarājs Volejbols
55 Aigars Purmalis Volejbols
56 Bruno Berkins Volejbols
57 Gustavs Kirhners Volejbols
58 Deivids Stupiņš Volejbols
59 Deivids Agriņš Volejbols
60 Toms Andersons Volejbols
61 Edgars Ziņģis Volejbols
62 Rinalds Karlsons Volejbols
63 Ričards Smirnovs Volejbols
64 Nils Alencēvičs Volejbols
65 Toms Rožukalns Volejbols
66 Elvis Staņevičs Volejbols
67 Ēriks Kricaks Volejbols
68  Martins Samms  Volejbols
Pludmales volejbols
69 Romāns Ķuzis Volejbols
70 Artūrs Behmanis-Bergmanis Volejbols
71 Renārs Šeflers Volejbols
72 Kristaps Grīnbergs Volejbols
73 Markuss Vološčuks Volejbols
74 Rinalds Strazdiņš Volejbols
75 Andžejs Bāriņš Volejbols
76 Artūrs Canders Volejbols
77 Eduards Stieģelis Volejbols
78 Francis Ernests Laškovs Volejbols
79 Kristians Fokerots Volejbols
80 Nils Zīle Volejbols
81 Niks Olafs Matevičs Volejbols
82 Jānis Lancmanis Volejbols
83  Dāvis Storķis  Volejbols
Pludmales volejbols
84 Ivo Puriņš Volejbols
85 Roberts Ralfs Zommers Volejbols
86 Rūdis Kadakovskis Volejbols
87 Kristers Zonbergs Volejbols
88 Rolands Folkheims Pludmales volejbols
89 Ģirts Jansons Ugunsdzēsības sports
90 Toms Kairišs Ugunsdzēsības sports
91 Artūrs Kairišs Ugunsdzēsības sports
92 Roberts Špiguns Ugunsdzēsības sports
93 Maija Redīza Ugunsdzēsības sports
94 Roberts Poriņš Autosports

Jaunatnes sporta laureātu treneri 2016.gadā

Nr. Vārds,uzvārds Sporta veids                   
1 Ivo Solomahins florbols
2 Leonīds Temjaševs galda teniss
3 Mareks Maļinovskis riteņbraukšana
4 Gunārs Gertners šahs
5 Ilze Stukule vieglatlētika
6 Ieva Skurule vieglatlētika
7 Aija Lancmane vieglatlētika
8 Roberts Blumbergs vieglatlētika
9 Ieva Ņečiporuka volejbols
10 Rudīte Kronlaka volejbols
11 Agnese Megne volejbols
12 Jānis Jerumanis volejbols
13 Zigmunds Milzarājs volejbols
14 Ainārs Zankovskis volejbols
15 Vijārs Švānbergs volejbols
16 Juris Špiguns ugunsdzēsības sports
17 Pēteris Gailāns dambrete
 

Jaunatnes sporta atbalstītāji 2016.gadā

Nr. Vārds,uzvārds Firma          
1 Artis Freibergs SIA "Baloži&Co"
2 Toms Trubins SIA Būvfirma "Inbuv"
3 Raimonds Serdants SIA Simra
4 Aigars Melderis SIA Lāses AM
5 Martiņš Grinfelds SIA AM Forest
6 Artūrs Zazerskis SIA Siltuma laboratorija
7 Pēteris Šneiders SIA Genus
8 Raivis Klaužs SIA RK Betons

 

 

 

 

Adrese

Tālrunis: + 371 63321942
Fskss : + 371 63321949
E-pasts: kuldiga.sp.skola@inbox.lv
Dzirnavu 13, Kuldīga, LV-3301