• + 371 63321942

Kuldīdzniekam Laurim Grīniņam piektā vieta Baltijas krosā

22. oktobrī Cēsu apkaimē, pie Āraišu dzirnavām, notika 2022. gada vieglatlētikas sezonas pēdējais Baltijas čempionāts krosā. Sacensībās piedalījās arī kuldīdznieks Lauris Grīniņš, kurš savā vecuma grupā izcīnīja piekto vietu.

Kalnainajā trasē sportisti, atšķirībā no vecuma grupas, veica divus, trīs, četrus, sešus un astoņus kilometrus. Kuldīdznieks L. Grīniņš savu meistarību pierādīja U20 vecuma grupā. Četrus apļus jeb sešus kilometrus mūsu skrējējs veica 21 minūtē un 33.7 sekundēs, ieņemot piekto vietu. Priekšā kuldīdzniekam trīs igauņu sportisti un viens Lietuvas skrējējs. Taču L. Grīniņa uzrādītais rezultāts bija ātrākais starp U20 Latvijas skrējējiem, kas deva triumfu vietējā ieskaitē.

Komandu cīņā visai pārliecinošu uzvaru izcīnīja igauņu skrējēji, kuriem četras individuālas uzvaras.  Otro vietu ieņēma Latvijas sportisti, kam trīs panākumi, turpretim bronza Lietuvai – viena uzvara.

Sveicam L. Grīniņu ar labo rezultātu un sakām paldies trenerim Uģim Jocim!