• + 371 63321942

FC “Nikers” savā laukumā apspēlē Salaspils futbolistus un svin otro panākumu

Otro uzvaru “Optibet” Latvijas telpu futbola virslīgas čempionātā izcīnījuši FC “Nikers” futbolisti, kas 22. oktobra cīņā, savā laukumā, ar 4:2 pieveica TFK Salaspils.

Iepriekšējā kārtā kuldīdznieki ar 4:1 pieveica pērnās sezonas valsts vicečempionus – FK “Raba” un bija apņēmības pilni pieveikt arī viesus no Salaspils.

22. oktobra duelis FC “Nikers” sākās neveiksmīgi, jo septītajā minūtē Aleksejs Panfilovs izvirzīja vadībā Salaspils telpu futbolistus. Kuldīdznieki gan negrasījās mest plinti krūmos – devītajā minūtē Mārcis Červoņikovs panāca izlīdzinājumu. Bet puslaika izskaņā, 16. minūtē, Guntars Rumbenieks pārspēja Raivo Vaivodu, liekot uzgavilēt vietējiem līdzjutējiem.

Otrā puslaika pirmā daļa aizritēja līdzvērtīgā cīņā, bet 33. minūtē ukraiņu leģionārs Vladimirs Lonšakovs FC “Nikers” deva divu vārtu handikapu. Salaspils vienība momentā atbildēja – minūti vēlāk deficītu samazināja Igors Lapkovskis.

Tomēr kuldīdzniekiem mačā piederēja pēdējais vārds. Spēles 39. minūtē Artūrs Liepiņš ceturto reizi bumbu raidīja Salaspils vienības vārtus, uzstādot dueļa galarezultātu – 4:2.

Četrās spēlēs FC “Nikers” iekrājuši sešus punktus, kas turnīra tabulā dod piekto vietu deviņu vienību konkurencē. Nākamo dueli kuldīdznieki aizvadīs 29. oktobrī, izbraukumā tiekoties ar Madonas telpu futbolistiem.