• + 371 63321942

FK Kuldīga/KNSS dramatiskā cīņā piekāpjas “Ogres vilkiem” un “play-off” turnīrā spēkosies ar Madonas florbolistiem

25. februārī pēdējo pamatturnīra spēli Latvijas 1. līgas florbola čempionātā aizvadīja FK Kuldīga/KNSS vienība, kas savā laukumā, aizraujošā duelī, ar 5:7 piekāpās “Ogres vilkiem”. Neskatoties uz zaudējumu, kuldīdznieki iekļuva izslēgšanas spēlēs, kur spēkosies ar FK Madona florbolistiem.

Duelis ar “Ogres vilkiem” kuldīdzniekiem izdevās gana spraigs. Spēles sākums teicams izdevās viesiem – pirmajā periodā ogrēnieši guva četrus vārtus, kamēr kuldīdznieki prata atbildēt tikai ar vienu rezultatīvu metienu – precīzi meta Andis Blinds.

Otrajā periodā FK Kuldīga/KNSS izdevās deficītu ievērojami sadeldēt – ar rezultatīviem metieniem atzīmējās Niklāvs Ērcītis un Svens Lapčinskis, panākot 3:4.

Trešajā periodā komandas vairākkārt apmainījās ar vārtu guvumiem. Vispirms ogrēnieši atjaunoja divu vārtu pārsvaru, bet ātri vien kuldīdznieki pietuvojās - Niklāvs Ērcītis guva otros vārtus spēlē. Trīs minūtes vēlāk “Ogres vilki” panāca 6:4, tomēr FK Kuldīga/KNSS nepadevās – pretinieku vārtu vīru pārspēja Valters Rubenis.

Kuldīdznieki centās panākt izlīdzinājumu, vārtsargu nomainot pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr ogrēnieši bumbiņu raidīja tukšos Kuldīgas vārtos, uzstādot dueļa galarezultātu – 5:7.

FK Kuldīga/KNSS rindās divi rezultativitātes punkti trīs spēlētājiem – Rūdolfam Ķīvītim (0+2), Niklāvam Ērcītim (2+0) un Svenam Lapčinskim (1+1).

FK Kuldīga/KNSS iekļuva izslēgšanas spēļu turnīrā un ceturtdaļfinālā spēkosies ar FK Madona florbolistiem. Pusfinālā iekļūs tā komanda, kura izcīnīs trīs uzvaras. Pirmās divas spēles kuldīdzniekiem būs jāaizvada izbraukumā, 5. un 6. martā spēkojoties ar Madonas spēlētājiem. Savukārt savā laukumā kuldīdznieki atgriezīsies 12. martā.