• + 371 63321942

BK „Dēmons” un Blīdene izcīna uzvaras novada atklātajā basketbola čempionātā

Panākumus Kuldīgas novada atklātajā basketbola čempionātā izcīnījušas BK „Dēmons” un Blīdenes vienības, attiecīgi pārspējot „U35+” un „Blices” komandas.

Spēļu kārtas pirmajā duelī BK „Dēmons” spēkojās ar „U35+” basketbolistiem. Uzvaru ļoti līdzīgā spēlē ar 67:64 (15:18; 28:35; 44:49; 67:64) prata izcīnīt „dēmonieši”. Duelis ritēja punkts punktā, turklāt BK „Dēmons” teju visu spēli atradās iedzinējos, taču ar savu enerģiju un cīņassparu pēdējās ceturtdaļā jaunie Kuldīgas basketbolisti spēja lauzt dueļa gaitu un izcīnīt svarīgu uzvaru. Ceturtajā ceturtdaļā Nils Biģelis BK „Dēmons” rindās guva 18 no 23 komandas iespētajiem punktiem.

BK „Dēmons” rindās teicamu spēli aizvadīja Nils Biģelis, kurš guva 35 punktus, tostarp realizējot četrus tālmetienus. Turpretim „U35+” komandā vislabāk uzbrukumā veicās Armandam Zaķim, kuram 16 punkti, bet 14 punktus pievienoja Uldis Vīgants.

Dienas otrajā spēlē tikās Blīdenes un „Blices” vienības. Laukumā bija vērojams mazrezultatīvs basketbols, taču panākumu ar 48:36 (9:4; 16:16; 31:31; 48:36) izcīnīja viesi no Blīdenes. Arī šajā duelī uzvarētājs izšķīrās tikai spēles noslēdzošajā ceturtdaļā. „Blices” vienībai spēles priekšmets nelidoja grozā, tikmēr Blīdenes komanda prata izmantot savas iespējas, svinot trešo panākumu turnīrā.

Blīdenes rindās ar 13 punktiem atzīmējās Vilnis Stalidzans,  bet 12 punktus pievienoja Lauris Bergmanis. Savukārt „Blices” rindās 12 gūti punkti Edgaram Ziņģim.

Turnīra tabulā asa cīņa norisinās par pirmajām četrām vietām, kur vietu sadalījumu noskaidros „U35+”, BK „Dēmons”, Blīdene un Alsunga. Katrai no komandām ļoti svarīgas būs nākamās spēles. Pirmās četras komandas kvalificēsies izslēgšanas spēļu turnīram.