• + 371 63321942

Kuldīgas vieglatlēti Ogrē tiek pie vairākām godalgām

13. jūnijā tika aizvadītas Ogres novada sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā. Meistarībā sacentās U18 un U20 vecuma grupas sportisti. Lieliskus rezultātus Ogrē uzrādīja arī Kuldīgas novada sporta skolas vieglatlēti.

Dubultuzvaru lodes grūšanas sacensībās, U20 grupā, izcīnīja Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi Roberts Sorokins un Niks Maulis. R. Sorokinam zelts (14.86 metri), bet N. Maulim sudraba godalga (11.62 metri). Zeltu 110 metru barjerskrējienā, U20 grupā, ieguva Ralfs Zazerskis, distanci veicot 14.86 sekundēs.

Tikmēr bronzu šķēpa mešanas disciplīnā, U20 grupā, ieguva N. Maulis, kurš labākajā mēģinājumā šķēpu raidīja 48.94 metrus tālu. Savukārt bronzu diska mešanas sacensībās, U20 grupā, izcīnīja R. Sorokins. Kuldīdznieks disku prata raidīt 40.48 metrus tālu.

Bet bronzu 200 metru sprintā, U18 grupā, izcīnīja kuldīdzniece Sanija Robežniece, kura finālskrējienā distanci veica 26.09 sekundēs.

Sveicam audzēkņus un sakām paldies trenerēm Ilzei Stukulei, Aijai Lancmanei un Ievai Skurulei!