• + 371 63321942

Kuldīgas šahistiem lieliska pieredze Latvijas jaunatnes šaha čempionātā

No 12. līdz 16. jūnijam Rīgā norisinājās Latvijas jaunatnes čempionāts šahā, finālturnīrs. No visa Kurzemes reģiona sacensībās piedalījās četri Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi.

U12 grupā kuldīdzniece Estere Fogele savās partijās iekrāja četrus punktus un 15 dalībnieku konkurencē ierindojās 11. vietā.

Tikmēr U14 grupā, 12 dalībnieču konkurencē, lielisks sniegums izdevās Nellijai Jēkabsonei, kura ieguva četrus punktus un izcīnīja Latvijas jaunatnes čempionāta piekto vietu.

U16 grupā piektā vieta, septiņu šahistu konkurencē, Ancei Reihai, kura savās partijās izcīnīja pusotru punktu. Turpretim U18 grupā, desmit dalībnieku sastāvā, devīto vietu ieguva Raivo Šteinbergs. Kuldīdznieks savās partijās ieguva 2,5 punktus.

Sakām paldies treneriem Viktoram Šteinbergam un Gunāram Gertneram!