• + 371 63321942

Kuldīgas novada atklātā florbola čempionāta uzvarētāji – Ģibuļu florbolisti

19. jūnijā noskaidrojās Kuldīgas novada atklātā florbola čempionāta medaļu sadalījums. Lielajā finālā, spraigā mačā, Ģibuļi pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 pieveica FC “Nikers”, savukārt Vārme ar 8:5 apspēlēja “Salvinainen”, tiekot pie bronzas godalgām.

Bronzas spēli lieliska sāka “Salvinainen”, kas guva divus vārtus un izvirzījās vadībā, tomēr prieki bija īsi – līdz perioda beigām Vārme prata gūt piecus bezatbildes vārtus. Otrajā un trešajā periodā laukumā bija vērojama līdzvērtīga spēkošanās, tomēr “Salvinainen” nespēja nodzēst trīs vārtu deficītu un uzvaru ar 8:5 svinēja Vārme.

Vārmes rindās neapturami bija trīs florbolisti - Aleksis Plāts, Linards Vimbsons un Ģirts Zirnis, kuriem četri rezultativitātes punkti. Turklāt visi vīri izcēlās ar identisku statistiku – divi vārti un divas rezultatīvas piespēles.

Savukārt lielajā finālā emociju netrūka. Pirmā perioda otrajā pusē FC “Nikers” izvirzījās vadībā – rezultatīvi meta Ričards Immers. Otrajā periodā Ģibuļi labāk prata izmantot savas iespējas un guva divus bezatbildes vārtus – divreiz FC “Nikers” vārtu vīru pārspēja Reinis Jākobsons. Trešajā periodā kuldīdznieki prata panākt izlīdzinājumu, rezultatīvi metot Elanam Andrejam Vēveram. Pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 2:2, kas nozīmēja, ka zelts izšķīrās pēcspēles metienu sērijā.

“Bullīšos” abas komandas demonstrēja labas prasmes, pārspējot vārtsargus, taču pēdējais vārds piederēja Uģim Adiņam, kurš realizēja izšķirošo izgājienu, tādējādi atnesot Ģibuļu vienībai zelta medaļas.

Turnīra rezultatīvākā spēlētāja gods pienācās Linardam Vimbsonam no Vārmes (25+14), bet čempionāta labākais uzbrucējs – Rūdolfs Ķīvītis (FC “Nikers”).  Par labāko turnīra aizsargu atzina Elanu Andreju Vēveru (FC “Nikers”), savukārt labākā vārtsarga balva tika piešķirta Sandijam Gabrielam Siliņam no Ģibuļu vienības. Bet turnīra labākais jaunais spēlētājs - Nils Kristians Mednis (Saldus).