• + 371 63321942

FC “Nikers” izbraukumā atzīst Rēzeknes futbolistu pārākumu

Zaudējumu Latvijas telpu futbola virslīgā piedzīvojuši FC “Nikers” futbolisti, kas izbraukumā ar 1:3 piekāpās TFK Rēzekne vienībai. Vienīgos vārtus kuldīdznieku labā guva Ginters Liepiņš.

Pirms dažām nedēļām FC “Nikers” savā laukumā izdevās Rēzeknes vienību pārspēt ar 2:0, tādēļ 8. janvāra duelī mājinieki bija noskaņojušies reabilitēties par toreiz piedzīvoto neveiksmi.

Pirmais puslaiks aizritēja līdzīgā cīņā, tomēr 15. minūtē FC “Nikers” vārtu vīru Sandri Krūmiņu pārspēja Artjoms Staško. Diemžēl pašā pirmā puslaika izskaņā, 19. minūtē, kuldīdznieki saņēma “golu ģērbtuvēs”. Rezultatīvi sita Edgars Vjalkins.

Otrā puslaika sākumā kuldīdzniekiem izdevās vienus vārtus atgūt – Rēzeknes vārtu cietoksni iekaroja Ginters Liepiņš. Tomēr piecas minūtes vēlāk kuldīdznieki pārkāpa noteikumus un deva Rēzeknes vienībai iespēju gūt vārtus no sešu metru atzīmes. Vitālijs Aguls sita precīzi un uzstādīja mača galarezultātu – 3:1.

Latvijas telpu futbola virslīgas turnīra tabulā FC “Nikers” ieņem astoto pozīciju, 11 spēlēs izcīnot astoņus punktus. Nākamā spēle kuldīdzniekiem paredzēta 15. janvārī plkst. 16.00, savā laukumā spēkojoties ar Jēkabpils “Lūši”/Ošukalns vienību.