• + 371 63321942

Atklātajā novada basketbola čempionātā pie uzvarām tiek Alsunga un “U35+”

9. janvārī divas spēles tika aizvadītas Kuldīgas novada atklātajā basketbola čempionātā. Alsungas basketbolisti ar 67:46 apspēlēja BK “Dēmons”, bet “U35+” līdzvērtīgā cīņā ar 54:49 pārspēja Blīdeni.

Pirmajā spēlē Alsunga spēkojās ar BK “Dēmons”. Pirmajā ceturtdaļā abas komandas rādīja rezultatīvu basketbolu, taču sešu punktu pārsvaru ieguva Alsunga – 21:16. Otrajā ceturtdaļā Alsungas vienība veica izrāvienu, puslaiku noslēdzot ar rezultātu 40:21.

Trešajā ceturtdaļā Alsungas basketbolisti turpināja uzņemto kursu un tablo vēstīja 56:35. Pēdējā ceturtdaļā abām komandām neizdevās rezultatīvs sniegums, duelim noslēdzoties ar rezultātu 67:46. Alsungas komandā ar 18 punktiem rezultatīvākais bija Andis Uplejs, bet BK “Dēmons” vienībā 13 punktus guva Nils Biģelis.

Tikmēr krietni aizaujošāka izvērtās spēle starp “U35+” un Blīdenes komandām. Pirmajā ceturtdaļā minimālu pārsvaru ieguva “U35+” – 14:13. Dažu punktu izrāviens “U35+” izdevās otrajā ceturtdaļā, pirmo puslaiku noslēdzot ar sešu punktu pārsvaru – 29:23. Arī trešajā ceturtdaļā turpinājās līdzvērtīgs un mazrezultatīvs basketbols – 40:33. Izšķirošajā ceturtdaļa izvērtās gana emocionāla, tomēr “U35+” prata noturēt minimālo pārsvaru un svinēt panākumu ar 54:49.

“U35+” komandas uzvaru kaldināja Armands Zaķis, kurš guva 14 punktus, bet Blīdenes komandā Mārtiņš Rutkis guva 13 punktus.

Nākamās spēles plānotas 16. janvārī. Plkst. 14.00 Alsunga spēkosies ar “Blici”, bet plkst. 15.15 BK “Dēmons” uzņems Blīdenes basketbolistus.