• + 371 63321942
  • sporta.skola@kuldiga.lv

Kuldīgas novada sporta skolas U19 volejbolisti – Latvijas kausa bronzas medaļnieki

Kuldīgas novada sporta skolas U19 volejbolisti izcīnījuši bronzas medaļas Latvijas Jaunatnes kausa izcīņas sacensībās.

Priekšsacīkstēs kuldīdznieki uzvarēja Talsu novada sporta skolas/Dundagas, Dievidkurzemes sporta skolas un Liepājas sporta spēļu skolas komandas. Pusfinālā jaunieši 1-3 piekāpās turnīra uzvarētājiem - Daugavpils vienaudžiem, bet bronzas spēlē kuldīdznieki ar 3-0 pieveica Jelgavas volejbolistus.

Komandā spēlēja Markuss Graudelis, Nils Zīle, Kristers Lazutkins, Fēlikss Cīrulis, Klāvs Stebulis, Francis Ernests Laškovs, Mārtiņš Skrickis, Dāvis Storķis, Eduards Stieģelis, priekšsacīkstēs arī Džonatans Baumanis, Kārlis Liepiņš un Alens Kļavlapa. Labākā spēlētāja balvu saņēma Klāvs Stebulis. Komandas treneri Jānis Jerumanis un Zigmunds Milzarājs.

FOTO ARTURS STIEBRIS 22 1

Sirsnīgi sveicam ar lielisko panākumu!

Savukārt Kuldīgas novada sporta skolas/Skrundas jaunietes ierindojās 14. vietā. Fināla  spēļu kārtā par 13. - 15. vietu mūsu komanda 3-1 pārspēja Tukuma sporta skolas komandu, bet 0-3 piekāpās Gulbenes vienaudzēm.