• + 371 63321942
  • sporta.skola@kuldiga.lv

Jaunie vieglatlēti iepriecina ar godalgām vietējās sacensībās

22. februārī Kuldīgā norisinājās Kuldīgas novada sporta skolas slēgtās sacensības vieglatlētikā, U12 grupā. Sacensībās, kurās piedalījās aptuveni 100 jaunie sportisti no sešām sporta skolām, vairākas godalgotās vietas izcīnīja arī Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi.

Pārliecinošu uzvaru 60 metru sprinta sacensībās izcīnīja Kuldīgas novada sporta skolas audzēknis Matiass Duburs, kurš finālskrējienā uzrādīja laiku 9.01 sekundes. Vēl vienu zelta medaļu M. Duburs ieguva 800 metru skrējienā, finišējot ar rezultātu 2:51.06.

Dubultuzvaru 200 metru skrējienā izcīnīja kuldīdznieces Keita Līdaka un Emīlija Pētersone, distanci attiecīgi veicot 35.69 un 35.70 sekundēs. Par uzvarētāji 800 metru skrējienā tika kronēta Elizabete Kiršteine, kura četrus apļus garo distanci veica 3:05.54.

Sudraba medaļu 60 metru barjerskrējienā izcīnīja Fēlikss Klagišs, finālskrējienā uzrādot laiku 13.43 sekundes, savukārt bronza citam KNSS audzēknim - Dāvidam Stefanam Adžī Mērfijam (13.59 sekundes).

Sudrabs un bronza 60 metru barjerskrējienā arī Kuldīgas novada sporta skolas jaunietēm - Luīzei Bukai (12.42 sekundes) un Signei Soldatenokai (13.64 sekundes).

Sudraba godalgu tāllēkšanas disciplīnā izcīnīja Annika Liāna Boernere, kura labākajā mēģinājumā uzrādīja 3.49 metrus tālu lēcienu.

Bronzu 800 metru skrējienā izcīnīja vēl viens Kuldīgas novada sporta skolas audzēknis - Fricis Austers, kurš uzrādīja rezultātu 3:09.17.

Sudraba godalgas Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi ieguva arī 4x200 metru stafetē puišiem, kurā mūsu kvartets (Matiass Duburs, Anrijs Liberts, Dāvids Stefans Adžī Mērfijs, Fēlikss Klagišs) uzrādīja rezultātu 2:27.26.

Savukārt dubultuzvaru 4x200 metru stafetē meitenēm izcīnīja KNSS komandas. Ātrākā bija KNSS trešā komanda (Elizabete Kiršteine, Keita Līdaka, Dārta Druvaskalna, Annika Liāna Boernere) ar rezultātu 2:28.78, bet sudrabs KNSS pirmajai komandai (Elizabete Edele Davidenko, Sofija Andersone, Aleksandra Baranovska, Nikola Viktorija Kuzņecova).

Sveicam audzēkņus ar godalgām un sakām paldies treneriem Uģim Jocim, Sintijai Grišulei, Zanei Andersonei un Aijai Lancmanei.